Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb BTS tag?

Figyelt kérdés

Pár dolgok leszögeznék!


1, Ezek eléggé szubjektív dolgok, tehát, ha valaki leírja, hogy szerinte pl Taehyung szép, de Jungkook ronda, akkor senki ne kezdjen lepontozni meg fröcsögni, mert ez csak egy egyéni szubjektív vélemény.

Nem a fanháború érdekel, hanem a véleményeket.


2, most CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külsőről van szó, tehát pls ne kezdjünk el velük, mint emberek foglalkozni, és mondjuk az öltözködési stílusuktól is vonatkoztassunk el. Tudom, hogy ez valakiknek nehéz, még ha nem is nyilvánvaló számukra, de pls próbáljuk meg!



2020. dec. 22. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%
Hat.. Igy az ismeretlenben nem sok helyen.. Nekem instan vannak. De az elso netes kpopper ismeroseimet wattpadon talaltam. Nagyon ossze tarto kis kozosseg, de sok a tinedzser olyan 14-16 eves, de jo fejek <3
2021. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
81%

Bébi army vagyok!

Legelőször, amikor a Carpool Karaokeban láttam őket, Hobi tetszett a legjobban, nagyon aranyosan mosolygott (mint mindig):D

Ekkor még azt is gondoltam, hogy Jungkooknak van a legédesebb szeme.

Emlékszem, első két pillantásra Taeről azt gondoltam, hogy csúnya(?!?!), de nagyon hamar rájöttem, hogy óriási tévedésben vagyok. Ő szerintem a leghelyesebb.

Suga a legkevésbé vonzó számomra.

2021. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
41%
ne itt promotáld ezt, írj ki egy más kérdést erre
2021. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó előtti, lehet azért yoongi a legkevésbé vonzó számodra mert ahogy írtad is,baby az az új army vagy. ezzel én sem voltam másképp, először nekem is picit unszimpi volt, viszont yoongi egy igazán jó ember! igaz nem tudhatom pontosra hogy a személyisége miatt gondolod ezt vagy a kinézete miatt de általában yoongit ilyen “bunkóként” tartják. nézz róla videókat vagy hasonlók, szerintem van olyan jó mint taehyung és a többiek. persze ízlések és pofonok de ha igazi rajongó vagy, megbarátkozol mind a hetükkel.
2021. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
74%
Személyiségre nagyon aranyos! Rengeteg videót néztem róla is! Csak külsőre számomra semmi attraktív nincs benne:(
2021. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
66%
2021. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
60%

Számomra mindegyik egy félisten 😅 mármint nekem már 5 éves koromban bejöttek az Ázsiai palik nagyon-nagyon de így most azt tudom mondani hogy ők az ideáljaim. Sötét haj és szem, aranyos arc, szálkás testalkat stb. Hogy ki a legkóképűbb? Nehéz megmondani. Agust D a.k.a Suga fekete hajjal írtó jóképű, főleg a Daechwita MV-ben. RM alapjáraton nagyon helyes, tökéletes fogsor, aranyos gödröcskék. Jin Koreában a tipikus ideális férfi külsőre, nagyon jóképű, de szerintem nem a legkóképűbb, bár nagyon sokat dob a haj az arcon. Jhope, akire régen sokan azt mondták csúnya, na khm, szerintem kicsit sem. Gyönyörű szeme és mosolya van, férfias állkapcsa, nekem tetszik. Jimin, ahogy eddig itt olvastam nagyon le van szavazva szegény ChimChim :( Telt ajkak, férfias állkapocs, kicsi orr, aranyos szép szemek, barátságos de mégis a tiszteletet elváró tekintetek, írtó helyes (mint az összes tagxd) Jungkook tipikusan külsőre az a srác szerintem, aki az amerikai filmekben az a srác, aki elköltözött a szüleivel kiskorában, és Amerikában nőtt fel még minden, de mindenki látja rajta hogy Ázsiai. Tudjátok, na nem tudom jobban elmagyarázni. Konkrétan mint a dynamite első versszakában a szobában van. Szerintem amúgy ő a legjóképűbb. Most ebben a dynamiteban, és a life goes onban nagyon bejött a haja, az arca sokat férfiasodott a mosolya nagyon megnyerő. Végül Taehyung, akit legtöbben megszavaztak. Hát nem tudom, lehet velem van a baj, de nekem nem az a véleményem hogy omg legkóképűbb meg ilyenek. 2019ben őt tartottam külsőre a legaktraktívabbnak, meg a MV-ben nagyon nagyon nagyon jóképű, de ha a jelent kell nézni, akkor nem őt. Persze, nagyon helyes, meg ilyenek, talán az állkapcsa és a tekintete miatt férfias az biztos, de ha arról van szó ki a legkóképűbb akkor nem őt mondanám. Szóval nekem

1.Jungkook

2.Jimin

3.V

4.RM

5.Jin

6.Jhope

7.Suga


Btw Suga és Jungkook (eddig Suga és jhope volt, de tegnap rájöttem hogy mostanában túlságosan is imádom jungkook ot) a biasaim, de ot7 vagyok.

2021. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
76%

Én vagyok az előző.


Na szóval csak hogy tisztázzuk. Nekem az összes tag UNAGYOLYAN jóékeű, nem tudok dönteni. Konkrétan hajszálnyi különbségek vannak közöttük. És van mikor azt mondom Jhope a legkóképűbb, van mikor azt mondom hogy Jin, kedvtől függ 😅

2021. jan. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
83%

Igen,a BTS-ben is vannak átlag arcú emberek. Mint pl Yoongi,Namjoon vagy Jimin (saját meglátásom szerint)

Számomra nincs hú de helyes, vagy top 1,viszont Tae és Jungkook különösen attraktív és karizmatikus emberek számomra.Ha nem lennének híresek,azt a kettőt még akkor is végig méregetném.

Régebben nem voltam annyira Jungkook párti, nem is jött be annyira de ezzel a mostani stílusával/hajával nagyon felhúzta magát nálam. Férfiasabb lett és másabb mint 2-3 éve. Tae az mióta csak ismerem unreálisan néz ki, tehát ja.

Hoseok és Jin, valamint a többiek sem csúnyák!!! viszont annyira nem nyerték el nálam a szimpátiát mint Tae és Kook :)

2021. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
84%

És amúgy igen! Vannak olyan képek egyébként ahol Kook egyáltalán nem úgy néz ki mint egy koreai, legalábbis kevésbé. Olyan mint egy félig koreai-félig amcsi srác.

Előző voltam:)

2021. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!