Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb BTS tag?

Figyelt kérdés

Pár dolgok leszögeznék!


1, Ezek eléggé szubjektív dolgok, tehát, ha valaki leírja, hogy szerinte pl Taehyung szép, de Jungkook ronda, akkor senki ne kezdjen lepontozni meg fröcsögni, mert ez csak egy egyéni szubjektív vélemény.

Nem a fanháború érdekel, hanem a véleményeket.


2, most CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külsőről van szó, tehát pls ne kezdjünk el velük, mint emberek foglalkozni, és mondjuk az öltözködési stílusuktól is vonatkoztassunk el. Tudom, hogy ez valakiknek nehéz, még ha nem is nyilvánvaló számukra, de pls próbáljuk meg!



2020. dec. 22. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
92%

#55-nek igaza van, szerintem köcsög dolog őket rangsorba tenni,hogy most ki a helyesebb meg ki van a toplista végén.

szerény véleményem szerint az összes tag csodálatos a maga módján, persze ízlések és pofonok de olyan hogy CSÚNYA, olyan nincs köztük!

2021. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
100%
Nagec' én már nem is reméltem, hogy lesz egy olyan válasz, mint az 55-ös.:)) 2014-es ARMY vagyok, éshát én is a májamat kihányom minden rangsorolós kommenten. Ha tudni akarod az én véleményemet, a 15-öst írtam én. (még a tiltott fiókomról, ha netán eltérnének a pipák).
2021. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
72%

Én szerintem

A Number.one az Jungkook utána Suga majd Jimin RM

Number.two Jhope and V

Number .Three Jin

És ez tényleg igaz Jungkook-ra nézve hogy egyátalán nem néztem ki Koreainak!

2013-ba ismertem meg őket és nem tartottam őt cukinak aztán rá jöttem hogy Jungkook a legédesebb az egész bandába egy őrők példaképem marad istenként nézek fek rá az hang az a tánc a stilus a pofikája meg az a pocak is ahw amikor büszke valakire és ő ki mutatja hogy neki ilyen jó hasa van büszke vagyok rá egy angyal baba ő a king!



Jungkook the best singer in world



Jungkook és a BTS Artist of the year 2022 grammy

2021. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
48 írónak én vittáznék azzal
2021. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
83%
#31 Ja és? A magyarok 20 évesen meg 40nek. Sokkal jobb.xddd Akkor már inkább nézzen ki fiatalabbnak.
2021. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
66%
#63 Remélem ez a válasz kamu volt...
2021. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
66%
pont az olyan fanok miatt sajnálom szegény jungkookot,mint a #63-as..kriindzs
2021. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
43%

1. Tae

2. JK

3. Yoongi

4. Jimin

5. Hobi

6. RM

7. Jin

(Nagy nehezen összeraktam a rangsort XD)

De a WWH az Jin.

2023. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem mi baj van a BTS-sel! Megérdemlik a hírnevet. Ők tették híressé a saját kiadójukat. Éveket küzködtek azért, hogy itt legyenek, ahol most. A 4. legnézettebb kpop dal az övéké (PSY Gangnam Style, Blackpink DDDD, Kill This Love után). Megdolgoztak ezért. Ha jól tudom csak 3 év után szerezték meg az 1. díjukat. (Bocsánat ezt muszáj volt kiadnom a sok utáló miatt akik vagy megnézték a válaszokat, és jót röhögtek a mi válaszunkon (ARMYkén), vagy írtak is. Tényleg bocsánat. Muszáj volt!) A sorrendem (megpróbálom összerakni):

1. Taehyung

2. Jimin

3. Jungkook

4. Suga

5. Jin

6. Hobi/Rapmon

Én nem mondok senkit sem csúnyának, és ez a sorrend nekem mindig változik. Ezt azért írtam, hogy félreértés ne essék. Ennyi! Szia!

2023. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván mindenkinek JK ÉS TAE a leghelyesebb mert 90 százalékban ők vannak az MVKbe a legtöbbet legtöbb képernyő idejük van ! Ami nem fér a többiekkel szemben a bighit nem a legjobb!!! EZT KI MEREM REMÉLNI FŐLEG úgy hogy jin a fő visual nekik kéne a legtobb screentime! A BIGHIT IGAZSÁGTALAN! PL Jimint lengettek az érettségiére viszont Jint nem !!! Ezért igazságtalan meg persze leginkább jönnek azok



Ebből már rájöttek hogy jin az ULTIMATE BIASOM! ES A LEGHLEYESEBB ES MINDENBNE A LEGJOBB!

febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!