Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen az új zeném?

Milyen az új zeném?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 29. 16:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
66%
jó vagy boomer, várom már hogy mondd hogy a te korodban én már kétszer ennyi idős voltam
2021. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
77%
vagy hogy nálatok még a szivárvány is fekete fehér volt
2021. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
100%
Milyen boomer? 26 vagyok, te szerencsétlen!
2021. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
21%
Cnc gépkezelő vagy, nem 26 éves
2021. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
100%
Te meg akkor ennyi erővel egy 14 éves kis kültelki proli hülyegyerek vagy, akit ide hívott a kültelki proli hülyegyerek haverja, hogy védje meg, meg ő magát a fejében lévő 100 darab szóval nem tudja verbálisan megvédeni, képtelen érdemben cáfolni az általunk leírt kritikát (amit egyébként ő kért, hogy írjunk le) azon kívül, hogy ideböfögi hogy "ilígyek vagytok"! De legalább akkor ne rapperkedne!
2021. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
100%
De tudod mit! Akkor ne legyen cnc gépkezelő! Menjen el jogot vagy mérnökinfót tanulni! Hiszen arra nyilván alkalmas lesz.
2021. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok a haverja boomer, miért ne repperkedne? Igen szar szerintem is de attól még csinálhatja.

ja bocsi én az vagyok, mind a három egyszerre boomer

2021. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor rapperkedjen! Végülis csak szókincse nincs! De akkor kéretik a vakoknak is engedélyezni, hogy lehessenek buszsofőrök!
2021. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nagyon nem boomer. Teljesen más, nem árt ezzel senkivel. Ja és buszsofőr is vagyok
2021. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kedvenc zeném hogy volt benne egy bácsi aki énekelte hogy recs recs reccsen a fa a szerencsém nem jön vissza ilyet énekelt a bácsi akinek hosszú szőkésbarna haja volt és fémkeretes szemüvege volt és ezt egy ilyen színpadon énekelte ez akkor volt amikor anyukámékkal zamárdiban ültünk egy étteremben én spagettit ettem apa marhapököltet nokedlivel anya meg hekket sültkrumplival apukám 41 éves és fogorvos anya 35 éves és háziorvos magamról nem írok mert mondta a tanárnéni aki kontyban hordja a haját és kék multifiltert szív szünetben hogy az nagyképűség és csúnya dolog de amúgy van egy testvérem is ő már 17 és hidromechanikát szeretne pesten tanulni neki van egy barátnője ő inkább olvasni szeret kék szeme van és barna haja múlt héten sajnos lázas volt de már jól van és szereti a lovakat amit a nagypapám is szeret aki lovász is volt jászárokszálláson a 80-as években és volt egy kisztitkár barátja akinek 1500-as ladája volt és az apja az ávóban szolgált
2021. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!