Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen az új zeném?

Milyen az új zeném?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 29. 16:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
100%

"Azert irtak itt gykn is hogy featelek e vele. Mindegy akinek van izlese tudja hogy jo amit csinalok. tobben montak hogy ez nem magyar szinvonal nemzetkozi szanalmas amiket irtok"


Teso ezzel elastad magad, akinek van izlese tudja h jo amit csinalsz ? Elso az h az izles az relativ mindenkinek mas fog tetszeni, a jo relativ, mindenki szerint mas a jo, de viszont ugye a szar is relativ, de van amiben eleg sokan egyetertenek es tenyleg egy rakas szar, az peldaul a ketto linkelt zene, nezzel mar meg egy normalis amerikai rappert mogottes szoveggel meg normalis hanggal, amit csinalsz az egy rakas hulladek g*cixddd leulok mondok 10 sor karomkodast teleb*szom autotunnal letoltok egy rakas szar beatet, felrakom, es kb ott vagyok mar ahol te :D hagyd ezt abba kerlek eleg sokan szennyezik a termeszetet az internetet ne kezdjetek el

2021. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a fent linkelt zenével a City Morgue nevű formaciót akartad másolni. Hát nem igazán sikerült. Az ötlet nem lenne rossz, mert itthon nem igazán vannak ilyen trap metálos előadók. De a megvalósítás egy fos. Ha ilyet veszel fel akkor legalább egy olcsó mikrofont vehettél volna, hogy ne legyen ilyen érthetetlen szar az egész. Meg az egész flow olyan szinten lopott, hogy el nem hiszem. Pl a fatimás rész az szerintem egy Suicideboys zenében hallottam korábban. Ha egy stúdióban lett volna felvéve akkor egy fokkal talán jobb lett volna a hangzás, de a lényegen az sem változtatott volna. És az arcodból nyugodtan visszavehetnél, mert az itt lévő kommentek nagy része építő jellegű kritika, amit megfogadhatnál, ha lenne rá eszed. De te itt köpködsz mindenkire. Gondolom engem is irigynek fogsz nevezni, mert nem vagy képes belátni hogy ez a zene simán szarul sikerült.
2021. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!