Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Armyk!!! Ki mióta Army, és...

Armyk!!! Ki mióta Army, és hogy most hány évesek vagytok? Sokan jönnek azzal, hogy már nem igazán szeretik annyira a BTS-t, ezért érdekelne, hogy vallja még e valaki ugyanazt mint én, miszerint "Army Forever" 17/l 4 éve Army

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 14:58
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
29%
Nyugdíjas nénik rajonganak a Kpop-ért. Ez az év vicce volt:D
2021. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyjából 11 éves koromban (2013 körül) csöppentem bele ebbe a bilágba. Elképesztően magával ragadott, igazi kpop fan voltam. Folyton kpopot hallgattam, érdekelt minden ami korea, kpop fan barátaim voltak, koreai műsorokat néztem, sokat csináktam magamnak koreai ennivalókat, szóval tényleg nagyon belejöttem. Akkor nemrég debütált a BTS és nagyon büszke voltam magamra, hogy egy ilyen fiatal és kevéssé híres bandát szinte a kezdetektől követhetek.

Abszolút meg voltam arról győződve, hogy örökké ugyanúgy fogom imádni a különböző kpopos bandákat, és habár sejtettem, hogy azért 70 évesen már nem fogok ott fanolni a BTS muzsikái fölött lightsticjel a kezemben, de simán elképzeltem, hogy imádni fogom őket akkor is.


Most 18 vagyok, és mára már szinte egyáltalán nem hallgatok sem kpopot, sem popot, sem úgy általában mainstream zenéket. Felnőttem, megtaláltam a stílusom, alternatív, pszichedelikus zenéket kezdtem el hallgatni, ami valljuk be azért elég éles kanyar a kpop után. Természetesen, lehet, hogy neked tényleg ez a valódi stílusod is, és akkor azt tényleg soha nem fogod kinőni, max 5 év múlva már csak simán hallgatod a zenéjüket, szereted őket, de már nem rajongsz értük. De velem nem ez történt, és a valódi valódi személyiségem, amire a kamasz kor alatt rátaláltam, már nem kedvelte az ilyen populáris mainstream zenéket. De ezzel együtt az, ha valaki még 30 évesen is kedveli a kpop zenéjet sincs semmi baj, mások vagyunk :)))



Viszont rajongani kamasz korod után szibte biztos, hogy nem fogsz, hiszen a rajongás a hormonok rakoncátlankodása miatt van. A hormonok pedig kamasz korban (is) rakoncátlankodnak.

2021. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
83%

#11, nem vicceltem. Facebookon beléptem pár kdramás csoportba, amikben sok nyugdíjas nő is van, és sokszor osztanak meg kpop klipeket is, és bizony azt látom, hogy tetszik nekik, sőt, oda vannak érte. Sőt, néha már nekem kínos, ahogy túlzásba viszik néha a rajongást :D Gyakran látom, hogy írják, hogy az unokájukon keresztül ismerkedtek meg ezzel az egésszel. :)


Ez nem korfüggő. Szóval ezért nem értem ezt a "majd kinövöd" mentalitást. Oké, lehet, hogy pár év múlva már nem fog a kérdező minden merch-öt és albumot megvenni, mérséklődik majd a rajongás, hiszen fontosabb dolgok veszik majd át a szerepet az életében. De ettől függetlenül a banda szeretete ugyanúgy megmarad és ugyanolyan szívesen fogja hallgatni a dalaikat, mint eddig.

2021. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
41%
Én sem régóta hallgatok kpopot, 13 éves voltam mikor megismertem őket, 14 évesen kezdtem rajongani, és most vagyok 15/L. Sajnos sokan elhagyják a fandomot mert rengeteg toxikus ember alkotja. Egyébként én sem értek ezzel a "majd kinövöd" szöveggel. A stílus nem korfüggő, nem csak tizenévesek hallgathatják őket
2021. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
91%

15-16 lehetettem amikor megismertem őket, most 18 vagyok..még mindig hallgatom és szeretem őket de soha nem voltam valami hú de nagy elvetemült rajongójuk.

Nyilván sosem fogom elfelejteni ezeket az időket és örökké tisztelem majd őket mert amúgy nagyon sokat segítettek rajtam/nekem.

2021. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
35%

Én több mint egy éve ismerem őket. Elsőnek bevoltam zsongva, utána szerencsére megnyugodtam és nem csak róluk tudok beszélni.


Attól még NAGYON szeretem őket, de mással is foglalkozok már.

Szerintem nem fogom kinőni őket akkor se amikor feloszlanak.

2021. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a Big Bang az örök, velük kezdtem rajongani a K-popért. 2015-2016 közt szerettem nagyon a BTS-t, az akkori számaikat, a legújabb szerzeményeik viszont nem jönnek be, nagyon autotune.
2021. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
44%

Kb már 3 éve :) ARMY FOREVER!

22F

2021. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsi vagyok, hogy melyik ember pontoz le mindenkit!
2021. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
23%

Azért mondjak hogy ki void mert a nyugati átlag csak tini korban vagy pedig a 20-as évei elején rajong ezekért mert amikor bele csöppen az életbe és már kellene egy barat akkor hoppá az a 20-22 eves lany is ilyen aki itt mondja hogy nem novi ki de mind hiába mert nem hallgatja olyan regen! Ez amugy kb 5-6 év max utána teljesen el hidegülsz tőle… tudod volt emo punk rocker korszak is… a kicsit idősebbek nem azért mondják hogy kinövöd mert “nem szeretik” hanem láttak már 101 ilyen dolgot ami fel van hype-olva és legbelül üres valamint nagyon a rabja leszel de mind kinőtték

Mert rájössz ebből nem lesz párkapcsolat szerelem és élet

A nyugdíjasok meg vicc komolyan talán van 1-2 “nyugdíjas” aki lázad mert hát világháborúk és diktatorikus rendszerben nőttek fel…. Ettől függetlenül a középkorú sem igaz az armyk tipikusan tinik és korai 20-asok! Lehet hogy kelet Ázsiában van több közép és késő 20-as de azok jobban kaphatok a fanatizmusra… ha megnézed az indonéziai fanok vannak mindig a legtöbben parral beszéltem is! Nagyon betegek nagyon toxikusak ezek az indoneziaiak! Őszintén nem hiába van az a mondás hogy a szabadság és gondolkodás jon nyugatról az elnyomás a diktatúra meg keletről pont ezért mert ezek a népek sokkal jobban kaphatok az ilyenekre (persze oke vannak kivételek nem az egész indonez világra mondom de ettől függetlenül egy nagyobb részük ilyen ha nem is a kpop-ban valamint. Többi ázsiai is... ugye senior alapú dél korea az is érdekes…)

2021. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!