Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Armyk!!! Ki mióta Army, és...

Armyk!!! Ki mióta Army, és hogy most hány évesek vagytok? Sokan jönnek azzal, hogy már nem igazán szeretik annyira a BTS-t, ezért érdekelne, hogy vallja még e valaki ugyanazt mint én, miszerint "Army Forever" 17/l 4 éve Army

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 14:58
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:

28-as,pont úgy lehet őket szeretni,mint minden más előadót. Az meg hogy a stílusuk változott az évek során,azzal az ég világon semmi probléma sincs. Ők is változtak,pont úgy ahogy te,én,mi. Lehet csöppet el amcsisodtak,de szerintem még mindig nagyokat alkotnak (saját meglátásom szerint).

Az emberek változnak,pl egyik évben még valaki tök normális,másikban már úgy dönt hogy ő emós lesz és nincs megállás.Na valami hasonló történt itt is,csak ők darkosból váltottak softra,,de ha ennyire nem bírod hát ne nézd őket.


Meg szerintem itt nem is a fiúkat kellene előszedni,hanem a Hybe-t amiért néha olyan eszement koncepciókat aggat rájuk. Lehet egyébként a srácoknak sem tetsznenek a mostani számok annyira,mégis azt kell tenniük amit a cég mond szóval kérlek ne bántsuk a fiúkat azzal hogy "hogy lehet még őket szeretni",ők igenis szerethető emberek csak az entertainment elcsesz mindent.

2021. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
71%

#39-es, köszönöm, hogy befejezted, már azt hittem, nem veszed észre magad, de látom, visszaolvastál, és lenyugodtál. Teljességgel felháborító volt, hogy valaki elmondta a véleményét egy olyan kérdés alatt, amiben az emberek véleményét kérdezik! Besz*rás


Ja ezt a szót nem szereted hoppá, bocs

2021. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
100%

(28 vagyok) 37! Nem én pontozlak le, honnan vetted ezt? :D

Ahogy látod mások sem értettek veled egyet.

2021. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
100%
22 vagyok 5 éve szeretem Őket
2021. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kpop fan, ismerek pár kpop bandát régebben hallgattam őket inkább csak baráti társaság nyomására majd kikerültem a társaságból és abba maradt most megint bele hallgattam az újakba (Bts, BP) de ez inkább csak szórakozás nem vagyok hardcore fan. Viszont amennyire én látom sokakat a nagyon toxikus fantom riaszt el.

Én tudom h a kpop előadok is keményen dolgoznak tisztelet nekik de már előadok is (pop énekesek rockerek, metál énekesek, rapperek, stb.) Tisztelni kell őket is és megadni nekik is a tiszteletet, engem pl az zavar hogy több fan (hangsúlyozom nem mindenki !!) erre nem képes:)

Nem bántásból ez csak ami nekem lejött nem kötözködni akarok peace ✌

2021. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok ARMY,egy pár hete kezdtem el hallgatni őket van jo par szamuk amit szeretek.Nem értem én se miért kell ez a "majd kinovod" hozza allas.Mi a gond azzal ha valaki valamit tiszta szivebol szeret es tamogat.Inkabb ez az eretlen gondolkodas.Mellesleg mindenki más.Én se várom el mástól hogy egy dolgot szeressen azért mert én szeretem.
2021. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok és 2 éve szeretem őket de szerintem mindig is szeretni fogom őket
2021. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!