Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Armyk!!! Ki mióta Army, és...

Armyk!!! Ki mióta Army, és hogy most hány évesek vagytok? Sokan jönnek azzal, hogy már nem igazán szeretik annyira a BTS-t, ezért érdekelne, hogy vallja még e valaki ugyanazt mint én, miszerint "Army Forever" 17/l 4 éve Army

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 14:58
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
76%

Milyen viselkedés idegesít? Csak leírta a véleményét. Nem mondta meg hogy más mit csináljon.

Az a toxic hogy semmi rosszat nem lehet mondani a BTS-ről, mert így felkapjátok a vizet.

2021. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
18%

és így kell leírnia a véleményét? lesz*rozza más munkáját csak mert neki már nincs fogára? már bocsássatok meg de egy véleményt le lehet írni normálisan is.

na pont ez idegesít, remélem most már világos.

2021. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
97%

Igen, az is egy vélemény ha szerinte egy zene sz*r.

Szerintem a lekváros palacsinta szar, most mindenki kezdjen el veszekedni velem aki szereti.

2021. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
56%
hát jó, felőlem szarozza akkor kedvére. a fiúk még nem lesznek kevesebbek ettől és ez a leányzó sem lesz több,hogy most épp leírta hogy szerinte szar amit a banda produkál.
2021. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
86%

Pont az ilyen dumák miatt toxicok az armyk.

Nem kell ilyen szintű drámai szövegekkel jönni csak mert valaki negatívot mondott a Bts ről.

2021. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
96%
28-as vagyok. Nem érzem magam többnek, csak leírtam a véleményemet :D Bocsánat, ha a sz*r túl erős szó, egyszerűen nem tudom máshogy jellemezni. Minek finomkodjak, ha ez a legjobb szó, ami eszembe jut? Ha mondjuk úgy mondom, hogy ízléstelen tucat zene, akkor is meg fognak támadni.
2021. máj. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
20%

nehéz annyit leírni hogy “már nem tetszik a munkájuk”? ha ezt írtad volna, nem támadott volna be senki. de persze neked nem tetszik, ezért az már szar.

kedvesem,ha neked nem is tetszik de sok-sok más ugyanolyan embernek mint te igen, és amúgyis ne vitatkozzunk már az ízlésen, attól mert te ízléstelen tucat zenének tartod még rohadtul nem az.

(remélem ezt is lepontozod hihi)

hallottál már arról,amúgy hogy mindenkinek más az ízlése?:)


jameg én lennék toxic? még mindig normálisan próbálok beszélni hozzátok,ti utálkoztok aztán az égig pattogtok, még akkor is ha az ember normálisan beszél veletek.

2021. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Itt egyedül te pattogsz.

Ki utálkozik? Annyit mondott hogy nem tetszik neki, te meg elkezdtél hisztizni meg érzelmileg manipulálni.

Te mondod hogy ne vitatkozzatok ízlésen. 😂 Senki nem vitatkozik rajtad kívül, másik válaszoló a saját véleményét írta, te akarod itt ráerőltetni mindenkire a te véleményed.


Mielőtt nekem is beszólnál, szeretem a BTS-t, és szeretem a mai napig a zenéjüket. De amit az armyk leművelnek attól rosszul vagyok.


“ ameg én lennék toxic? ”

Igen, rettenetesen és észre sem veszed.

2021. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
4%

figyelj már, felőlem írjon véleményt basszus de akkor azt normálisan is tegye meg.

senkire nem erőltetek semmit,azt mondtam hogyha normálisan leírta volna nem kötöttem volna bele.

mert konkrétan leszarozza azt,amivel más hónapokat dolgozik.

ha más banda munkáját szarozta volna, arról is ugyanez lenne a véleményem és ugyanezt leírtam volna tehát nem, nem csak a btst próbálom védeni és egyáltalán nem vagyok elvetemült sem,csak kikúrtra idegesít már hogy attól hogy nem szeretik az emberek ezt a műfajt,minden utolsó fosnak elhordják ahelyett hogy csak szimplán tovább lépnének rajta.

2021. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
56%
remélem ez az emberke jobban érzi magát,hogy ezt leírta,most már túl lehet rajta lépni, szóval ezt a vitát itt le is zárnám. viszlát :)
2021. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!