Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Armyk!!! Ki mióta Army, és...

Armyk!!! Ki mióta Army, és hogy most hány évesek vagytok? Sokan jönnek azzal, hogy már nem igazán szeretik annyira a BTS-t, ezért érdekelne, hogy vallja még e valaki ugyanazt mint én, miszerint "Army Forever" 17/l 4 éve Army

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 14:58
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%
Előzőnek igaza van.
2021. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
51%

Igen, sokan vannak akik túlzásba viszik a rajongást.

De én pl. sose voltam egyikőjükbe se "szerelmes" pedig jócskán tini vagyok még.

Attól függetlenül nagyon szeretem őket.

Nálam ez csak egyszerű szeretet rajongás annak ellenére, hogy nem ismerem őket.

Nem értem, hogy ezzel mi baj lenne.

2021. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
66%
22 amig normális keretek közt van addig nincs is semmi probléma de amikor mar őrült toxikus módon akkor az nem csak másokat rettent el de saját magadnak is ártasz vele...
2021. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
91%
#19 minden kérdést lepontoznak ami nem tetszik nekik:D
2021. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

🥰

2021. ápr. 26. 20:00
 26/47 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok Army, de szeretem jópár számukat. Leginkább egyéb bandákat hallgatok, sőt leginkább női bandákat, de azzal, h "majd kinövöd" én sem tudok egyéterteni, ugyanis én 2008 óta vagyok kpop fan és most vagyok 33. Nem nőttem ki. Ilyenkor mi van? XD
2021. ápr. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
90%
Srácok elkezdtem a youtube csatornámat. Nézzétek meg ha van kedvetek. Kpop kvízek, és pár válogatás van fent a Twice-ról. Elsősorban női bandákat hallgatok, de vannak férfi bandák is amiket szeretek. Igyekszem minél változatosabbá tenni a csatornát. Akinek felkeltettem az érdeklődését, az "OnceMidzy" néven megtalál a youtube-on. Soha nem fogok like-okért és feliratkozókért könyörögni, ez nem az én stílusom. Ha van kedved nézd meg a videókat és döntsd el h tetszik-e vagy sem.
2021. máj. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:
73%

2016 vége volt, amikor megszerettem őket. 13 körül lehettem akkor, most ugye 18 vagyok. DNA után jöttek a folyamatos csalódások. Pár albumon keresztül még próbáltam elhitetni magammal, hogy majd egyszer visszatérnek a régi színvonalukhoz, de aztán Boy With Luv-nál feladtam xD

Nem nőttem ki, csak már nem tudom értékelni azokat a nyugati jellegű sz*rokat, amiket egy ideje gyártanak. Respect annak, aki 5+ éve is ugyanúgy szereti őket. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy ez hogy lehetséges.

2021. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
85%

“Őszintén nem tudom elképzelni,hogy ez hogy lehetséges.”


hát ez pont úgy lehetséges, hogy ízlések és pofonok. neked nem jön be már, másnak meg igen. tehát ennyi

2021. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
50%

és amúgyis,mi okból nem kellene őket szeretnünk? nem értem az úgymond ex armykat, attól mert a te érdeklődésed irántuk megcsappant még nem kell itt nyomni a toxic dumát.

nem érdekelnek már? ok haladj tovább


és amúgy semmi támadási szándékom nincs de annyira idegesít ez a viselkedés

2021. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!