Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem jönnek koreai...

Miért nem jönnek koreai lánybandák és szólisták Magyarországra vagy annak közelébe?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyok kpop fan, de azóta nem tudtak a közelbe (pl. Budapest, Bécs, Pozsony) leszervezni egy girl group fellépést. (tudom, hogy szoktak lenni bg koncertek) Gondolom előtte sem álltak jobban a dolgok. Mondjuk árnyalja a képet az, hogy ebből 2 évben Covid volt, és csak ebben az évben stabilizálódott viszonylag a helyzet, de ettől függetlenül még lehet volna rajtuk gondolkodni, meg előre tervezni. Tudom, hogy a rajongók többsége a fiúkat részesíti előnyben, de azért vannak a lánybandák fanjai is nem elhanyagolható számban. Tisztában vagyok azzal is, hogy a kiadók eleve nem sok lánybandát hoznak az öreg kontinensre, de abból a kevésből, már lehetett volna hívni, gondolom nem mindenki kért volna milliárdokat, főleg a kisebb bandák nem. Sajnos általában csak messzebbre jönnek, ami azzal jár, hogy szállást és repülőjegyet is kell foglalni, valamint élelmiszerről és innivalóról is kell gondoskodni. Nem mellesleg ez sokaknak, főleg a fiataloknak és a kevésbé tapasztaltabbaknak is gondokat okozhat, emellett több tíz vagy akár százezer forintba is kerülhet.

2022. jún. 29. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert nincs kereslet rá. Ahhoz, hogy az embereket érdekelje egy előadó koncertje, vagy komoly médiatámogatásra van szükség, vagy színvonalas produkcióra. A koreai lánybandáknál egyik sincs meg.
2022. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érné meg nekik, elég jelentéktelen piacnak számitunk ebből a szempontból.
2022. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert az összes kpop rajongó 12 év alatti, ezért nincs rá fizetőképes kereslet. Hát ezért.
2022. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent a pénz határoz meg. Az ő szakembereik nem kispályások, pontosan tudják, hogy hova érdemes vinni őket és hova nem.
2022. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Nincs rá kereslet. A legtöbb ember nevetségesnek tartja őket, párszáz fanért meg felesleges Budapestre szervezni egy koncertet.
2022. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!