Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel érdemeltük ki ezt a...

Mivel érdemeltük ki ezt a hitvány zenei korszakot?

Figyelt kérdés

Annyira nincs jó zene, hogy még a fiatalok jó része is retron él, az idősebbekről nem is beszélve. Egy szégyen a mai fiatal generáció, hogy ennyi telik tőle, ennyit tudott kitermelni, összehasonlíthatatlan a 60-70-80-as évekkel, de a 90-es, 00-s évek is utcahosszal előzik ezt a szart. Mai felkapott (mainstream, mielőtt linkelnétek valami senki által nem ismert számot) zenét csak az utolsó prolik, cigányok hallgatnak.


A filmipar közbe önti ki a jobbnál jobb tartalmakat, nyilván sok szeméttel együtt, de ott van valami azt látjuk, a zene az meg totál halott, a diszkók az utolsókat rúghatják.



2022. nov. 30. 12:30
 11/92 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz mai zenék alatt? Rita Ora? Dua Lipa? Mert szinte csak ezek mennek.
2022. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 A kérdező kommentje:
Lóvé se nagyon lesz benne ha így haladnak, Magyarországon pl. a Retro a leghallgatottabb rádió toronymagasan, ez mindent elmond. Nekem meg az a bajom az egésszel, hogy már szarrá játszottam a 20-50 éves zenéket.
2022. nov. 30. 13:02
 13/92 anonim ***** válasza:
100%
Van benne lóvé amíg x/y multi, meg állami szerv stb től kap megbízásokat rendezvényre, meg meghívják az ilyen "sziget"-re és hasonlókra.
2022. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
100%
Én sok csodálatos zenét találok, és szeretem ezeket. Régieket is szoktam, meg maiakat is. Az a "célom", hogy minden olyan zenét megtaláljak, ami tetszhet nekem. A mainstream csak az óvodában volt fontos, amikor kiközösítettek egy játékból, mert nem ismertem a Hungáriát. Vannak jó zenék, a közönség ízlése meg eteti a főáramú felületes bugyutaságokat. De aki nagyon hörög, annak meg ott van a klasszikus zene szinte végtelen csodája.
2022. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
47%

Nyomjá be egy jó Bittó duo-t testvér azt mulassá.

Mink is aztat szeressük amire lehet ropni.


Na itten vannak a jó sláger előadó:


Bittó duo


Döndi duo


Alex és Rudika


Rostás Szabika


Nótár Mary


Kis Grofó


Azt figyejj mán góré, parfüm nem érdekel fél áron? Bécsbű hoztam üket.

2022. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 A kérdező kommentje:
11-es ezeknek sincs évek óta zenéje tudtommal, ha van is, nem ismert, Dua Lipanak mikor volt a legujabb albuma, 2 éve? Régen egy másnapos szám már réginek számított.
2022. nov. 30. 13:06
 17/92 anonim ***** válasza:
86%

Gyakorlatilag végtelen mennyiségű zene van a világon, akár mait keresel, akár régebbieket. Ha fektetsz bele minimális energiát akkor találhatsz nagyon sok újdonságot ami tetszik neked. Ráadásul a mai lehetőségekkel, internet, streaming töredékére csökkent az idő és az energia amit bele kell fektetned. Szíved joga azt gondolni a mainstreamről amit akarsz, de ha ugyanazokat a számokat hallgatod rongyosra 30 évvel ezelőttről, az csak a te döntésed, a te hibád.


Valószínűleg a Retro rádió azért a leghallgatottabb mert a fiatalok egyáltalán nem hallgatnak rádiót. Te se hallgass, ha nem szereted. Senki nem kényszerít.

2022. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:

"Szíved joga azt gondolni a mainstreamről amit akarsz, de ha ugyanazokat a számokat hallgatod rongyosra 30 évvel ezelőttről, az csak a te döntésed, a te hibád."


Nem az én hibám hogy a mostani zene szar, nem az én hibám hogy 2022 legnagyobb slágere Korda Gyuriéktól a Reptér, egészen 1981-ből.

2022. nov. 30. 13:16
 19/92 A kérdező kommentje:
De tudod mit, szar? Méghogy szar, a 90es évek eurodance zenéjére nagyjából rálehetett mondani, hogy szar, ha nagyon sznobok vagyunk, ma nem szar zene van, semmilyense, olyan sincs amire ramondhatnam legalább hogy szar, mert annyit nem érdemelnek.
2022. nov. 30. 13:18
 20/92 anonim ***** válasza:
93%
Itthon is vannak elég jó rap előadók, főleg ha kicsit értelmezed a szöveget is. "Külföldön meg azt se tudom mi van" DE! azért szar ami van. :D kicsit irónikus a dolog. A mai világban ha nem találsz olyan zenét ami nem tetszik akkor ott nem a zenékkel van a baj... "Lóvé se nagyon lesz benne" Már ne is haragudj de a legtöbb előadó akik ismertek és az újabb zenéket nyomják azért nem panaszkodnak. A retro rádiót pedig az is hülye aki a zene miatt hallgatja, minden nap ugyanazok mennek 1/1, teljesen katasztrófa az egész... Kimondom neked az igazat, itt veled van a gond, egyik mondatod se hiteles semmi sem úgy van ahogy mondod, sziplán nem szánsz rá semmi időt arra, hogy keress magadnak új zenéket, hát akkor meg hallgasd a régiket.
2022. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!