Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel érdemeltük ki ezt a...

Mivel érdemeltük ki ezt a hitvány zenei korszakot?

Figyelt kérdés

Annyira nincs jó zene, hogy még a fiatalok jó része is retron él, az idősebbekről nem is beszélve. Egy szégyen a mai fiatal generáció, hogy ennyi telik tőle, ennyit tudott kitermelni, összehasonlíthatatlan a 60-70-80-as évekkel, de a 90-es, 00-s évek is utcahosszal előzik ezt a szart. Mai felkapott (mainstream, mielőtt linkelnétek valami senki által nem ismert számot) zenét csak az utolsó prolik, cigányok hallgatnak.


A filmipar közbe önti ki a jobbnál jobb tartalmakat, nyilván sok szeméttel együtt, de ott van valami azt látjuk, a zene az meg totál halott, a diszkók az utolsókat rúghatják.



2022. nov. 30. 12:30
 31/92 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek kérdező. Az ilyen Majka, halottpénz, Kis grofó és társaitól nekem is feláll a szőr a hátamon, pedig csak 24 éves vagyok. Nem tudom elképzelni se, a mai 15-25 éves korosztály mit lát ezekben...
2022. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egyetértek, de azért az okoskodó hangnem alapján kíváncsi lennék mit hallgatsz, már csak azért is mert szerinted a mai filmipar rendben van, amikor egyáltalán nincs, főleg nem ez a sorozat éra.


Végtelen mennyiségű komolyzenét, világzenét, jazzt, bluest lehet találni a 60s-90s rock, rap, hip-hop kavalkádja mellett, szerintem nehéz kifogyni belőlük, nem kell fáranyalodni a mai pop szarra továbbra sem.

2022. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 A kérdező kommentje:

Na a filmiparról annyit, hogy csak ebben az évben tetszett a Sikoly, a Top Gun, a Mosolyogj, Elvis, Outfit, az új James Bond film, a Pinokkió, Toldi, Nyugaton a helyzet változatlan, Bullet train, A besúgó, a 81-es számú archivum, Guillermo del Toro: Rémségek tára, Ahol a folyami rákok énekelnek, Dahmer, A megfigyelő, Az elveszett város


Ez csak ami hirtelen eszembe jutott, és rengeteg film van amit nem is láttam.


Ezzel szemben a zene ipar?

2022. dec. 1. 13:56
 34/92 anonim ***** válasza:
100%
Néhány elég jó válaszokat írtak, azokra nem reagálsz érdemben?
2022. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
87%

#33.

Avantasia - A Paranormal Evening with the Moonflower Society

Megadeth - The Sick, The Dying... And the Dead!

Amorphis - Halo

The Halo Effect - Days of the Lost

Decapitated - Cancer Culture

Animals as Leaders - Parrhesia

Blind Guardian - The God Machine

Arch Enemy - Deceivers

Therion - Leviathan II

Meshuggah - Immutable

Voivod - Synchro Anarchy

stb. biztos sokat kihagytam.

Igen, időt és energiát kell belefektetni a hallgatásba és a keresésbe is.

2022. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan az Elveszett várost emeled ki, amikor az egy teljesen semleges és unalmas kalandfilm? :D Ezer van belőle.
2022. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 A kérdező kommentje:
36, limonade film, egynek elment, a lényegre tapintasz rá úgy látom. Maskerdes hogy a zeneipar ilyet sem tudott alkotni, kivalasztasz egy random évet a 70es, 80as évekből, nem számokat, hanem egész albumokat fogsz tudni felsorolni a legmagasabb szinteken.
2022. dec. 1. 14:15
 38/92 anonim ***** válasza:
100%

Trollkérdés, teljesen felesleges időt és energiát rászánni.

Ez már egyértelmű, elvégre ami több mint 2-3 karakter ignorálja.(bírom, hogy ilyen kérdésekre jön 20+, aki meg tényleg segítségre szorul az oldalon az meg 1-t sem)

70-sből gondolom neked sem a King Crimson Red albuma maradt meg, hanem valami agyonjátszott rádiós csoda, szóval erről ennyit is...

2022. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 A kérdező kommentje:
35-ös ezek metal zenék, nekem a rock-metal vonal meghalt a Nirvanaval, a Nirvana olyan volt ennek műfajnak, mint a Nincs bocsánat a westernnek, kegyelemdöfés.
2022. dec. 1. 14:22
 40/92 A kérdező kommentje:
Bocs hogy nincs időm egész nap valaszolgatni 38-as, fogok több kommentre is még reagálni, ahogy enged időm. Nyilván van amire könnyebb, gyorsabb.
2022. dec. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!