Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem Ákos év végi koncert...

Miért nem Ákos év végi koncertje lett nagy szám?Miért Azahriahé?

Figyelt kérdés
December 16-án Ákos 30 éves jubileumi koncertje lesz a Papp László sportarénában.Már lehet jegyet kapni.Ha Azahriah telt ház előtt koncertezik,az Ákos konceren egy tűt nem lenne szabad tudni leejteni a Papp László sportarénában.Ákos ráadásul érthetően,szépen énekel,van mondanivalója a dalainak.Az év végi Ákos koncertnek kéne folynia a csapból is.

2023. okt. 19. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Ákos koncert jobb lesz mint Azahriah koncert
Azahriah koncert jobb lesz mint Ákos
Mind a kettő gagyi előadó
52 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Azahriah nem áll ki sem a Fidesz,sem az ellenzék mellett.Azért népszerű,mert nem a Fidesz és nem az ellenzék nyomja.
2023. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem szeretm a zenéjét. De ha szeretném, akkor sem mennék el, mert egy undorító személyiség, hímsonisztia és a többi.
2023. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

30 vagyok, szóval én is abban a korban vagyok amikor minden régebbi előadónak nosztalgikusnak kéne érződnie, és minden újabb előadónak értéktelen kis szar csicskának, viszont Ákos zenéjét olyan szinten gyűlöltem fiatal koromtól fogva mái napig, hogy ezerszer inkább mennék el egy azariah koncertre. Személy szerint hálát adok minden felsőbb hatalomnak hogy nem Ákost nyomják a csapból is.


Most azariah ideje van itt, ez van, felesleges keseregni ezen. Ha én túléltem az induljon a banzájt, akkor ti is túl fogjátok élni akármit is énekeljen ez az azariah gyerek.

2023. okt. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert az idősebb korosztály kevésbbé akar arénákban tomblni. Mást meg nem érdekel. Őket sem nagyon,.
2023. okt. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Ákos egy ikon. Tök mindegy tömve lesz-e az aréna. Az a kisfiú csak egy átmenet. Jön, majd megy.
2023. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 KiMaMi válasza:
64%
Imádtam Ákos dalait régen...de eladta magát, azt az értéket és hitvallást amit régen képviselt...köpjön egyet az arénában és álljon alá, akkor talán megnézem...
2023. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

A 6#-al értek egyet.

"Igazán".

"A tükör láthatatlan...".

2023. okt. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Sosem szerettem Ákos dalait, kifejezetten antipatikus volt mindig is. Egy deka őszinteség nincs abban az emberben, az első mozdulatától az utolsóig egy képmutató, beképzelt, sznob idióta. Ráadásul amit az elmúlt ~10 évben művelt, ahogy dörgölődzik a Fideszhez meg amiket a nőkkel kapcsolatban nyilatkozott, ezek a dolgok még undorítóbbá teszik.


Azi emberileg sokkal magasabb szinten áll, ráadásul hihetetlenül tehetséges a self managementben. A zenéit nem szeretem, de azt nem lehet nem látni, hogy nagyon ügyesen csinálja, amit csinál.

2023. okt. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Amikor Ákos volt fiatal, neki is ott volt a siker, a nagy közönség, ami most is tart.

Én úgy gondolom, hogy át kell adni a helyet a fiataloknak.

Nem irigynek kell lenni egy 21-22 éves srác sikereire, hanem igen is elfogadni.

Nézd, a mostani 55-75 éves zenészek, lassan eltűnnek, kell a vérfrissítés a zenei szakmában.


Még egy gondolat.

A 80-as évektől a 90-es évekig igen erős volt a rockzene, metál zene iránti rajongás.

Mára már átvette a zenei piacot a Rap mindenféle stílusa.

Tehát a zenei piac is fejlődik.

Ákos fiatalon nagyot durrantott a zenei piacon az ő stílusával, mert újdonság volt. Azahriah is újdonságot teremtett.

Én szeretem hallgatni Rap zenéket is, pedig a Rap zenének sok értelmét nem látom, mert énekelni egyik sem tud, de amit csinálnak jól csinálják. Persze nem mindegyik magyar előadó jó a Rapban sem.


A 90-es években volt a Rave zene. A Imádtam, de eltűnt.

2023. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát gyerekkoromban apám rengeteg Ákos dalt hallgatott, így nekem is muszáj volt mivel egy kocsiban ültem vele. Nem tudom, hogy ez igaz-e minden dalára, de amikre emlékszem, azok ilyen nagyon mély, kicsit már erőltetett hatást keltő keresztény dalok voltak, komoly hangvétellel. Ha koncertre megyek, akkor táncolni, ugrálni, és összességében bulizni akarok, nem mise hangulatban fapofával álldogálni, miközben Istenről énekelnek. De lehet ezzel csak én vagyok így.
2023. okt. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!