Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem Ákos év végi koncert...

Miért nem Ákos év végi koncertje lett nagy szám?Miért Azahriahé?

Figyelt kérdés
December 16-án Ákos 30 éves jubileumi koncertje lesz a Papp László sportarénában.Már lehet jegyet kapni.Ha Azahriah telt ház előtt koncertezik,az Ákos konceren egy tűt nem lenne szabad tudni leejteni a Papp László sportarénában.Ákos ráadásul érthetően,szépen énekel,van mondanivalója a dalainak.Az év végi Ákos koncertnek kéne folynia a csapból is.

2023. okt. 19. 23:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 ezek szerint Azahria rappel?
2023. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Inkább rendeztek volna meg itt is egy Metallica koncertet. Lett volna rá igény.

Amúgy idén dupla Rammstein, Guns N Roses koncertek azok amik inkább esélyesek az év koncertjére szerintem, ja meg a szintén dupla Pantera.

2023. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 NTBS ***** válasza:
100%

Ő felkapott előadó.

10 év múlva meglátjuk hol lesz!

2023. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Leáldozóban van már a depechemode koppincs fidesznyik hülyegyereknek.
2023. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

A fő kérdésre a válasz:

Ákos évtizedekek óta tart egy szintet, hoz egy magas, szinvonalat. Gyakorlatilag közel 40 éve a színpadon van.

Azahriaht viszont nemrég kapták fel, ezért újdonság még a zenei piacon, gyakorlatilag berobbant, sokan odáig vannak érte jelenség lett és menő szeretni.

Az más kérdés, hogy szerintem ezerszer jobb, értékesebb zenészek vannak nála akik stílusban, éneklési tudásban lekörözik, de most erre van kereslet. Emberi tulajdonság a rajongás is, és ő olyan személyiség aki megfog a stílusával embereket.

A koncertre járás pedig közösséget épít, amire mostanában nagy szükség van, főleg a fitalabbaknak.


Úgy mondok véleményt, hogy meghallgattam jó pár számát ennek a fiúnak, és az én fülemet sérti a rapnak és versnek is csúfolt dalszövegei, mert egyszerűen nem jön ki a ritmus, hibás,rossz,érthetetlen, ritmustalan. Valójában nem tud zenére szöveget írni megfelelő ritmusban (amit Ákos gyönyörűen, igényesen hoz), ezért rajött, ezt úgy oldja meg, hogy halandzsázik és hadar, majd ráfogja arra, hogy ez egy új stílus. Ez egy zseniális húzás, az emberek pedig bekajálják és fizetnek a koncertért hogy ezt lássák, hallják.

Azi tehát ügyes és szerencsés sok szempontból aminek eredménye a duplakoncert.

2023. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert életemben nem hallottam még erről az Ákosról.
dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!