Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárral kezdjek?

Milyen gitárral kezdjek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni elektromos gitározni, de nem sokat tudok az ilyen fajta gitárokról, így előbb szeretnék információt gyűjteni, hogy milyen lenne kezdőknek való.

márc. 2. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Olvasd el a kérdésed alatt található (több is van) válaszokat.

Ha még kérdésed van tedd fel.

márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Tökmindegy, a lehető legolcsóbb használt szarral. Nem attól tanulsz meg gitározni, hogy drága gitárt veszel. 13 év után sem mondanám magam jó gitárosnak, de ezzel nem is mást, csak magamat szórakoztatom.
márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Van erről egy csomó youtube videó.
márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
A lehető legolcsóbb, viszont én a használtat nem nagyon javasolnám!!
márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
#4 Mi a baj a használttal? Azért ha eléd vetnének egy használt Gibsont aprópénzért, nem hiszem, hogy nem vennéd meg.
márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb kezed van, akkor erősen ajánlom a PRS SE Silver Sky-t.

Én ilyet vettem nem rég és azt gondolom jó lett volna ilyennel kezdeni anno, nem pedig egy pár 10 ezer forintos vackon...

márc. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Egy stratocaster de ne legyen a legolcsóbb és lehetőleg sorszámozott legyen.
márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sorszámozott? Tudtommal az az egyedi szériákban szokás, és korántsem olcsó mulatság. Illetve miért pont strat? Miért nem például tele? Utóbbival meglepően jó tapasztalataim vannak(bár én superstrattal kezdem anno). De lehetne más is, például LP.
márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 semmi bajom a használt gitárokkal, viszont ott előfordulhat hogy már nem működik úgy ahogy kéne,… és ezt egy kezdő nem biztos hogy észrevenné… És igen persze hogy megvenném.
márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 Amúgy ez igaz. Ha az eladó tudja, hogy full kezdőként veszel gitárt, talán megpróbálna átmalmozni.
márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!