Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárral kezdjek?

Milyen gitárral kezdjek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni elektromos gitározni, de nem sokat tudok az ilyen fajta gitárokról, így előbb szeretnék információt gyűjteni, hogy milyen lenne kezdőknek való.

márc. 2. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mondom… 9-es és 4-es
márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Azért ezt gondoljuk át még egyszer, milyen hibái is lehetnek egy használt gitárnak:


1. Rossz intonáció, amit általában vagy az elkopott bundok, vagy az elkopott bundok, elkopott húrtámasz, vagy pedig beállítási hiba okozhat.


2. Elektronikai hiba, pl recsegős potméter, halott kapcsoló, szétesett forrasztás, stb. Ezt igazából a hülye is meg tudja javítani magának, persze utóbbi túlzottan személyes vélemény, elnézést kérek érte.


3. Egy kezdőt nem érdekli ilyesmi, és nem is kell érdekelnie, amíg kezdő.

márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ebben is van igazság… viszont amikor én kezdtem engem érdekelt hogy jó e a gitárom…. Pont ezért hangszerboltban vettem. + történhet olyan hogy a kezdő gitárja recseg,stb… azt hiszi ilyen minden olcsóbb gitár… megutálja az egészet…(ez egy igaz történet volt.)
márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én anno egy használt Corttal kezdtem, nem volt tökéletes, de a célnak megfelelt. Aztán azt eladtam(mert kopottak volatk a bundok, mint az állat), és vettem egy olcsó ibanezt. Utóbbi 10 éve megvan, illetve volt módosítgatva(például a gyári pickupok helyett EMG-t raktam bele), és valóban fogott rajta az idő vasfoga is, de eszem ágában sincs eladni. Részben megértem, hogy miért gondolod így, részben pedig nem. Oké, egy rossz gitár elriasztja a kezdőt. Viszont miért venne olyat, ami rossz?
márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ZorPrime ***** válasza:
100%
Veszel egy Yamaha Pacificát, viszonylag olcsó, kezdő gitárnak tökéletes és nem hulladék uszadékfa.
ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Azért az már egyáltalán nem az alja kategória, viszont ár-érték arányban tényleg nagyon jó. Talán ezzel szemben az olcsóbb ibanezeket tudnám javasolni, baromi kényelmes a nyakuk.
ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!