Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most kéne vennem egy elektromo...

Most kéne vennem egy elektromos gitárt?

Figyelt kérdés

Van jelenleg egy hagyományos gitárom. Most készülök venni egy cort elektro akusztikus gitárt. Most húsvétra kaptam a szüleimtől ps4-re egy Rocksmith

All-new2014 Edition nevű gitáros játékot. A problémám az, hogy a játékhoz kell egy olyan gitár amit csatlakoztatni lehet a ps-hez. Az elektro akusztikus gitár az jó lehet vagy vegyek egy elektromosat is? (A készlethez járt egy jack dugó, USB fejjel)



márc. 31. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan jack kimenet van az elektro-akusztikuson is, mint egy tömör testű elektromoson.


A Rocksmith-t valószínűleg pont ugyanúgy fogod tudni használni bármilyen hangszedővel+jack kimenettel rendelkező gitárral. Viszont ha jól értem, már van egy akusztikusod. Miért pont egy elektroakusztikusra esik a válaszásod második gitárként?

márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért mivel azt ki lehet könnyedén hangosítani. Egyébként köszönöm a választ!
márc. 31. 16:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezném hogy te milyen gitárt javasolnál második gitárnak?
márc. 31. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 Erre nincs igazából helyes válasz. Olyat célszerű, ami gyakorlásra motivál, amin szeretni fogsz játszani. Igazából a zenei ízlés mentén érdemes talán megválaszolni:


[link]


[link]


[link]


Ha jól értem, most egy nejlonhúros klasszikusod van. Ha az akusztikus zenélés érdekel, hogy bárhol önmagadban tudj zenélni, akkor érdemes egy jó (elektro)akusztikus.

Ha a cél az, hogy erősítőre vagy számítógépre kösd, és mindenféle torzított/effektezett hangszíneken játssz, akkor az elektromos jobb választás. Egy ilyen elektromos erősítés nélkül nem szól ilyen szépen, mint egy akusztikus, nagyon halk.


Ha már tervben/megrendelve/úton az elektroakusztikus Cort, a PS4-es oktatójátékkal elvileg az is működni fog.

ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
ápr. 1. 10:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem egy hangszerboltba, és megvettem egy elektroakusztikus gitárt. Ki is próbáltam otthon a játékkal kiválóan működik és így van egy nylon illetve egy fém húros gitárom is:) köszönöm a segítségeket!
ápr. 4. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű! Jó gitározást!
ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
ápr. 7. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!