Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Trance kedvelők, a segítségete...

Trance kedvelők, a segítségetekre lenne szükségem (? )

Figyelt kérdés

Konkrétan olyan igényes (szerintem legalábbis) vocal-trance zenék kellenének, mint pl. ezek:


http://www.youtube.com/watch?v=hAzdL3NYU9Y

http://www.youtube.com/watch?v=7bOQi1mFpTE


Szeretnék egy ajándék cd-t összeállítani ezekböl, de neten cím/előadó ismeret hiányában nem nagyon találtam ehhez hasonló igényesen kidolgozott -viszonylag újabb- alkotásokat, és hát nem is nagyon vagyok benne ebben a műfajban, ezért kellene a segítségetek, akik vágjátok ezt a stílust:)


Úgyhogy várom az ötleteket, segítsetek pls!


2010. dec. 19. 12:07
 1/3 anonim válasza:

Hát pontosan nem tudom mire gondolsz.. ha nagyon nagy trance fannak szeretnél ilyet adni az elég nyűgös hogy beletrafálj abba ami az ízlése és amit még nem hallott :D


ez egy újdonság: [link]


de egy csomó trance mix megtalálható itt: www.livesets.us


illetve van egy 2010-es trance válogatás itt: [link]


szóval nagy a paletta.. ha ezek közül nem találsz és tudsz egy szűkebb kört mondani ennél a vocal trance nél akkor talán még van egy két ötletem :)

2010. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Luminary - Amsterdam egy klasszikus például. Ha ilyeneket keresel akkor Armada Trance Classics -en keresgélj, vagy más lemezkiadók is állítanak össze klasszikusokat. Most például ott a TOP 1000 favorites of all times, ha jól tudom a Delerium - Silence lett az első (sztem nem a legjobb, de amikor kijött nekem is tetszett).
2011. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!