Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó ez a gitár egy kezdő 14...

Jó ez a gitár egy kezdő 14 éves lánynak? LENT

Figyelt kérdés

[link]


:) teljesen kezdő vagyok ...

Köszi előre is a válaszokat,véleményeket :)


2011. febr. 5. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
tökéletes, sok sikert hozzá :)
2011. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi:)
2011. febr. 5. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsi. 14 évesen már érdemes teljes méretű gitárt venni, ez csak 3/4-es.

És mellesleg nagyon drága. Kezdőként feltételezem, hogy otthonra kell, tehát tok nem kell, húrra pár évig nem lesz szükséged, kurblira sem, hevederre sem, mert ülve könnyebb játszani. Hangológépet a neten találsz eleget, capot évekig nem fogsz még használni, pengetőt vehetsz 200 ft-ért. Tehát az összes kiegészítő hasznontalan neked. Ha nejlonhúrosat akarsz, akkor sok olcsó közül választhatsz, teljes méretűeket kapsz 10-12 ezer körül.

2011. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pengetőt sem kell venni. én pl. kétforintossal szoktam, de más kisebb pénzérme is megteszi
2011. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pengetőt megéri, ha használod. Kezdőként ujjal könnyebb, pengetővel nem könnyű megtalálni a húrokat.

Én csináltam már mindenből pengetőt, pvc lemezből, farostlemezből, fémből, egyik sem szólt úgy mint egy bolti Fender pengető. De még a Dunlopnak is más hangja van. Az egyetlen, aminek szép hangja volt, az a bükkfakocka volt. De azzal elég kényelmetlen pengetni :D

2011. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!