Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár? (elég kezdő)

Milyen gitár? (elég kezdő)

Figyelt kérdés
milyen gitárt vegyek kezdő vagyok elektromos nagyon tetszik ,de sok helyen olvastam hogy talán klasszikussal jobb kezdeni mondjuk azt is olvastam hogy mindegy melyikkel kezdek.
2011. febr. 14. 22:38
 1/6 Daweee000 ***** válasza:
Én azon az állásponton vagyok, hogy azon játszol amin jól esik, felesleges elbizgerálni éveket klasszikuson (bár kétség kívül hasznos) hogyha közben utálod mert elektromost szeretnél. Viszont ilyen alap dolgokkal tisztában kéne lennünk, hogy mennyi lenne a keret, illetve van-e valami különleges elképzelésed/szükségleted (formára, stílusra nézve, vagy éppen nem vagy-e véletlenül balkezes és hasonlók) szóval várjuk a kiegészítéseket.
2011. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan hangszert vegyél, amilyenen játszani akarsz. A világ legnagyobb gyökere aki kitalálta, hogy elektromos előtt akusztikust kell venni. Semmi értelme. Mintha elektromoson nem lehetne megtanulni az alapokat... Az alapokon túl meg teljesen más a két hangszer.
2011. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azt mondják azon jobb elkezdeni de én se azon kezdtem.ÉS azóta egy banda tagja vagyok mint gitáros.Csak az a jó hogy nekem 7 húros gitárom van. :D
2011. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy 40 max 45 ezer forintra gondoltam így eleinte.


[link]


ezekből a Fender Stratocaster és a Gibson Les Paul tetszik formára

2011. febr. 15. 06:54
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és jobb kezes vagyok.
2011. febr. 15. 06:54
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!