Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják nagyon sokan Sp-t?

Miért utálják nagyon sokan Sp-t?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni ő nem homokos,szerintem tök yo számai vannak pl.nevem sp vagy a szeretlek ennyivel karamelle is mondhatnák hogy homokos a lélekdonorjával együtt bár ezzel most nem karamelt akarom melegnek nevezni csak példának írtam.De mivel érdemelte ki sp hogy melegnek nevezzék a riportok róla rendbe vannak és csak azért lakik fluorral mert elmondása szerint úgy olcsóbb nekik.Ha a kinézete miatt akkor arról nem nagyon ő tehet hogy hogy néz ki.Vannak nála sokkal trógerebb előadók pl.Ganxta zoli vagy siska hozzájuk képest sp egy angyal.Kérlek titeket hogy írjátok le miért csúfolják az emberek Sp-t mert én nem értem és ez egy igen is gyakori kérdés!!!
2011. júl. 17. 20:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Egyebkent nagy hatrannyal indulnak nalam az ilyen embrek, mert sp eloado. Szal amit sp enekel azt nem o irta.

Azzal, hogy nem hiteles azzal ne bantsatok, mert Magyarorszagon nincs sok hiteles zenesz, legalabbis azok kozt nincs, akik felvannak kapva...

2011. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Tudom, hogy a többi előadó/énekes szintén nem hiteles, csak most róla volt szó. Én a magam részéről, néhány kivételtől eltekintve, nem is hallgatok magyar zenét. vagy a stílustól megyek falnak, vagy a minőségtől.

Szóval szerintem igenis ki lehet mondani, hogy nem hiteles, csak ezt a többi, szintén felkapott énekesnek is meg kellene mondani.

2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
De sp írja a számait a videoklipjei alatt a dalszövegnél oda van írva hogy Éder Sp Krisztián
2011. júl. 18. 13:06
 14/25 anonim ***** válasza:
Fluor és Sp egy lakásban élnek. De egyikük sem viszi le a szemetet, inkább rárakják egy CD-re :$
2011. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom Sp-vel, sőt, régebbi számai tetszettek is.Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=35ju-0Ho3-c

De "menő" utálni azt, akit a felkapott qa média.

Most az, hogy én nem szeretek valakit (pl. Sp-t és Fluort sem szeretem) abból még nem következik az, hogy utálnom kellene. Az a durva, hogy amikor én voltam tizenéves (nem, most sem vagyok öreg, 23 vagyok) akkor még nem volt ilye, hogy "utáljunk" egy énekest/együttest, mert mindenki tiszteletben tartotta a másik ízlését.

2011. júl. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

01:37

Az a baj ezzel, hogy ameg ezeket az SPket nyomja a media, addig egy csomo tehetseges eggyuttest le se...

De az egyik elottem szoloval is egyetertek magyarorszagon mar nincs sok igazi zenesz.

2011. júl. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudja mit énekel(wooooow, micsoda ész kell hozzá!), de az egyetemen már 2-szer, 3-szor tuti meghúzták =P
2011. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Sztem borzalmas a lelkivilága annak aki ilyeneket hallgat :D


Annyi jó banda van a földön még ezeken kívül

Szal ezeknél még a román O-zone is jobb szerintem, bár én rockkevő vagyok inkább.

2011. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Meg nem azért de hamár felhoztad, Ganxta Zolit ne említsük már egy lapon Sp-vel kicsit nagyobb múltja van a fickónak és nem csak a rapszakmában.


[link]

2011. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... sokan csak divatből. Érthetetlen számomra. Nem tetszik, akkor nem hallgatom, nem nézem, figyelmen kívűl hagyom és ennyi.

Szerintem SP-nek példaértékűnek kellene lennie, igenis tehetséges srác szerintem!

2011. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!