Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják nagyon sokan Sp-t?

Miért utálják nagyon sokan Sp-t?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni ő nem homokos,szerintem tök yo számai vannak pl.nevem sp vagy a szeretlek ennyivel karamelle is mondhatnák hogy homokos a lélekdonorjával együtt bár ezzel most nem karamelt akarom melegnek nevezni csak példának írtam.De mivel érdemelte ki sp hogy melegnek nevezzék a riportok róla rendbe vannak és csak azért lakik fluorral mert elmondása szerint úgy olcsóbb nekik.Ha a kinézete miatt akkor arról nem nagyon ő tehet hogy hogy néz ki.Vannak nála sokkal trógerebb előadók pl.Ganxta zoli vagy siska hozzájuk képest sp egy angyal.Kérlek titeket hogy írjátok le miért csúfolják az emberek Sp-t mert én nem értem és ez egy igen is gyakori kérdés!!!
2011. júl. 17. 20:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
SP példaértékű?! Jó vicc! Szörnyű, hogy az ilyenek (még ha nem is langyatag) cd-t adhatnak ki :(
2011. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
ezz rohadt egyszerű, azért utálják sp-t, mert van ízlésük :))
2011. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen,hát ez egy olyan téma ami miatt a fél ország összecsapna
2011. júl. 22. 19:52
 24/25 anonim válasza:

azért mert SP nek nincsenek eredeti dalai egyszer halottam élőben énekelni és nagyon rossz hangja van a cd-ken azért hangzik jól mert az egész gépesített fel mondja a szöveget és meg zenésítik a másik meg hogy ugyan az a szöveg az egész dalban a nevem sp nem igazán eredeti és amilyen dalokat énekel ha jobban meg figyeled akkor tiszta egoista..

legalább is nekem ez jött le belőle

2011. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

egyébként lehet példaértékű, ugyanis mindenki jó valamire, ha más nem, elrettentő példának. :D


egyébként én a magam részéről nem foglalkozom vele, jobban zavar, hogy nem a valódi tehetségeket kapja fel a média, de ez van. nem csak itthon, de külföldön is ez a helyzet, egyre inkább. persze nem azt mondom, hogy nincsenek jók, meg olyanok akikre bárki azt mondhatja, hogy igen ezek nagy nevek, de itthon inkább olyanok vannak akiket sztárolnak, mert valamilyen számomra érthetetlen okból eladhatók, és nem olyanok, akiket elismernek, mégha nem is azt a stílust szereti valaki.

2011. aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!