Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 13-15 év közti rocker lányok...

13-15 év közti rocker lányok léteztek?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés rég óta foglalkoztat mert nem találkoztam még ilyen idős igazi rock-metál rajongó lányokkal.

És ha léteztek irjátok már le pont mijen zenét halgattok(egyőtes,stb...).

Léci kort is irjatok .


14/F


2011. aug. 13. 23:48
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Amm nálunk is általában nézve a fiuk ijen buz*ák.Én meg a haverjaim vagyunk a rockerek .Majdnem minden haveromnak hosszu haja van(beleértve engem is.)Ezért általában le*uziznak minket,és én ojan vagyok hogy utálom ha beszolnak.

általában vissza szólogatok és ojankor vanak a verekedések még szerencse h elég nagydarab vagyok :D

Amugy elég nyugott fajta vok csak amikor már 30adszora B*ziznak le akk kicsit kiakadok.

hovavalósiak vagytok?

2011. aug. 22. 14:20
 32/46 anonim ***** válasza:
76%
Könyörgöm, tanuld már meg, hogy az ilyen-olyan-milyen triót ly-vel írják !!!!
2011. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Nem szeretek heJesen irni :) de tudom a szabályokat csak lusta vagyok használni őket.
2011. aug. 22. 14:44
 34/46 anonim válasza:
100%

Én 14 vagyok, és igen létezünk, úgy látszik,bár a környékemen (Komárom) én sem találkoztam nagyon velem korabeli rockercsajokkal. MobyDicket, régebbi Tankcsapdát, Depressziót, Pokolgépet,Kreatort, Metallicat hallgatok. Ill. elvétve még R-got, de az nem rock.

Az öltözködésemen meglátszik, a rockerség (kapom is érte a megjegyzéseket), de nem voltam még részeg, ha iszom mindig mértékkel, és a szüzességemet nem szeretném a házasságomig elveszteni, úgyh az általános téveszméknek ellent mondok:):DPersze a koncerteket nagyon szeretem és akkor szétrázom a fejemet.(hosszú hajam van).

2011. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia, 08-17 01:28 vagyok! (Már megint xD)

Én Nyárasdon(Szlovákia) lakom. Csak egy lány ismerősöm van aki ilyeneket hallgat (főleg Escape the Fate, Rómeó Vérzik, My Chemical Romance, Anti Fitness Club, The Grenma, Pokolgép, Depresszió, Black Veil Brides), de kinézetre ő sem rocker tipus...Ő is 13 éves..Vele szoktam koncertekre járni (meg néha a bátyámmal).

Engem meg mindig le-EMO-znak -.-" Csak mert feketében járok. (lánccal, bandás pólókban, bőrkarkötőkkel, többnyire szakadt nadrágban...)


13/L

2011. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Én székesfehérváron.. 14/l
2011. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Ma 18:40 te is Szlovákiai vagy?Énis.:D

Én egyébként Dunaszerdahelyen lakok.Általában Nightwish-t hallgatok,de mostanában eléggé sokat hallgatok Lacuna Coil-t.Imádom még a Metallicát,AC/DC-t,Guns 'n' Roses-t.Meg persze a nemzeti rock.Nekem is mindig beszólnak a kis partiszemcsis köcsögök.Sajna nem ismerek más rockereket,de mindig keresem őket.

14/L

2011. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

tegnap 23:40 :

Akkor elég közel lakunk egymáshoz, én Nyárasdi vagyok! ^^ :D


Ma 18:40 voltam... Pontosabban mostmár Tegnap 18:40 :)

13/L

2011. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat nem hittem volna hogy enyi válasz fog érkezni.De lehet még rni!

Esetleg valaki skype?

diabloking1313 néven megtaláltok.

2011. aug. 24. 10:29
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyévesen unokabátyám térdén már metált hallgattam azóta is imádom :) Gitározok, tanulgatok basszeron, egy nagyon kicsit tudok dobolni és gyakran írok dalokat is :) 14/L vagyok
2011. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!