Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 13-15 év közti rocker lányok...

13-15 év közti rocker lányok léteztek?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés rég óta foglalkoztat mert nem találkoztam még ilyen idős igazi rock-metál rajongó lányokkal.

És ha léteztek irjátok már le pont mijen zenét halgattok(egyőtes,stb...).

Léci kort is irjatok .


14/F


2011. aug. 13. 23:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok bocsi azt elfelejtettem hogy mindenféle rockot, metált hallgatok bár nem nagyon szeretem a divatrockot és a csak és kizárólag hörgésből álló death metált. Hallgatok AC/DC-t, Megadeth-t, Slipknotot, Alice In Chainst, Guns N' Rosest, Led Zeppelint, Limp Bizkitet, Rage Against The Machine-t, Lordit, Mötley Crue-t, Nirvanát, Queent, Skindredet, Subscribe-ot, System Of A Downt, Tankcsapdát és imádtam az eredeti Kornt (1994-kb. 2005) mostanában szégyen amit művelnek. Saját szerzeményeim mindenféle metál ötvözéséből születnek, a felsorolt zenészeknek nagy részének van hatása zeneszerzői munkámra de egyik stílusra se hajazok csak spontán érzelem és egyediség minden dal. A saját műveimet azt hiszem nu-metálnak nevezhetem de igazából nehéz meghatározni. Köszöntem ha végigolvasod. 14/L
2011. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

13 éves Rocker lány vagyok.De hallgatok metált is mostanában rengeteg metált hallgatok de Hard rockot progresszív és altern rockot is hallgatok.Kedvenceim:

Slipknot

Kalapács

Radiohed

Muse

Foo Fighters


Rengeteg rock és metál bandát ismerek és szeretek kissé sokáig tartana azokat ide leírni.

2012. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Kszönöm a választ:D

Azt hittem h már nem lesz több válasz erre a kérdésemre,kellemesen csalódtam.:)

2012. máj. 18. 18:42
 44/46 anonim ***** válasza:

15/L

Bár nem öltözöm rockernek, de a JRockot nagyon szeretem:)

2012. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Letezek :D

Rammstein, Green Day, oomph!, limp bizkit, 3 days grace, breaking benjamin

15/L

2012. aug. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Én nem lány vagyok de a barátnőm igen :D 15éves és a legfőbb kedvencei a Slipknot és a Limp Bizkit:D

16/F

2012. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!