Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány éves korban a legkönnyebb...

Hány éves korban a legkönnyebb megtanulni gitározni/zenélni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, eddig nem sokat foglalkoztam a zenével, de most szeretnék megtanulni gitározni.

Gondolom minél elöbb pótlom a zenéről a dolgokat a fejemben, annál könnyebben meg tudom tanulni, de most megyek középsuliba, és nem tudom mennyi időm lesz rá :/

Mikor érdemes tanulni? Még szolfézson sem voltam, szóval tényleg csak zenehallgatáshoz értek ://

Mennyire vasalja ki a zsebeket egy tanfolyam+gitár?

Pesten lakom, 16. kerületben, jó tanuló vagyok, nem tudom írjak-e még valami adatot...

Ja mondjuk :D Fiú vagyok.


2012. júl. 26. 23:32
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
attól ne várj ilyet, mint mondjuk amit az előbb linkelt a kolléga. (egyébként gratulálok neki a videóhoz, kellemes volt hallgatni/nézni :D) Szóval az elektroakusztikus gitár elég erősen az akusztikus felé húz, csak nem kell külön eszköz, hogy kihangosítsd, hanem bele van építve. de egyrészt torzítottan gerjed, nem olyan hangszedő van benne, mint egy elektromos gitárban, úgyhogy teljesen más hangzásvilága van, a nyaka is úgy van kialakítva, hogy nem fogsz rajta tudni mondjuk egy ilyen Protest the Hero-t játszani. Tapping sem szólal meg rajta úgy, szóval nem sok köze van az elektromos gitárhoz.
2012. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!