Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rockerek miért utalják...

A rockerek miért utalják ennyire nagyon a techno-t és a többi elektronikus zenét?

Figyelt kérdés

Mindig olvasom, hogy az elektronikus zene az nem zene és ezt rendszerint rockerek irogatjak ki fórumokra, bemutatkozó oldalakra (hotdog), itt gyakorikerdesek.hu-n is láttam, de még videóra is veszik hogy "I HATE TECHNO BUT I LOVE ROCK N ROLL" (youtube). Megmondják nekünk, hogy a techno az nem zene és hogy hallgassunk rockot, meg metalt... Na az ilyenek mögé kívánok néhány izmos gabbert... ne mondja meg senki nekem hogy mi a zene ÉS azt főleg ne hogy mit hallgassak... igen... elektronikus zenét hallgatok (hardcore techno, trance, hardstyle, happy hardcore stb... ) és imádom. oldja a feszultsegem, jó kedvem lesz tőle, bulizni imádok rá!


A hardcore techno ERŐT ad. (3 steps ahead, Dj Dano, Gizmo, Angerfist

A trance egy SZEP elektronikus zenei stílus. (már már annyira, hogy sokszor sírok is.. Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Accurface, Kai Tracid)

A happy hardcore tól megjön az eletkedvem, boldog leszek tőle ( SCOOTER, Blümchen, Marusha, Critical mass, Dune)...

Igen.. amikor ezeket hallgatom mindig fel áll a karomon a szőr annyira jók.


Amikor a haverom mutat nekem egy rock számot, akkor nem fikazom, mert az egyik legszemetebb dolog a világon az amikor más zenéjét leszoljuk.

Amikor azt mondja valaki hogy az elektronikus zene az nem zene, akkor gondoljon már a szintetizatorra. AZ NEM HANGSZER???


Szerintem a 90es évek rave korszaka miatt utalják ennyien az elektronikus ZENÉT... ugye akkor volt ez nagy dolog és sokan rockrol tértek át az elektronikus zenére. Mintahogy én is..



2012. aug. 27. 16:54
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel mindenki másnak ovális"

a föld geoid...-.-

az meg hogy a föld kerek egy dalszövegből van

2013. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
66%
Akkor geoid. Akkor se kerek. Attól mert dalszövegből van attól még hülyék....
2013. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

tényleg???? ez olyan éretlen hozzáállás...

"szereted a sajtot??? akkó' te hülye vagy"

2013. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%
Hát..... belőled áramlik az éretlenség.....
2013. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan elektronikus zenét készítek de emellett egy deathmetal zenekar számait keverem amit nálam vesznek fel.


Na de térjünk a lényegre.


Mind a kettőt lehet fikázni


Elektronikus zene:tuc tuc (gépzaj)


Rock zene: dzsü dzsü dzsü (természetes zaj)


Elektronikus zene: Minden sarkon van tinglitangli dj akinek semmi köze a zenéhez.


Rock zene: Minden sarkon van egy amatőr garázs banda akik mindig csak más számait adják elő de saját művet készíteni képtelenek.


Elektronikus zene: Csak mert van egy számítógéped még nem vagy zenész.


Rock zene: Csak mert van egy gitárod még nem vagy zenész.


Továbbá hülyeség a "Tanulj meg rendes hangszeren játszani"

Oké megtanulok és hogyan tovább??


Az hogy tudsz egy hangszeren játszani nemfeltétlen jelenti azt hogy van is tehetséged.


Én 5 évet tanultam zongorán de a tudás egy önálló számhoz kevés. A tehetség belülről jön a többi már a kivitelezésen múlik.


Oda vissza vagyok az elektronikus zenéért de sajnos nekem is azt kell mondjam mint ahogy sok rocker mondja ami nálunk megy ebben a műfajban az szörnyű.


Sose hallok Armin van Buuren-t Paul van Dyk-ot Above and beyond-ot és még sorolhatnám.


És én is több patkányt látok a diszkósok közt mint a rockereknél.


ui.:Mind két műfajt szeretem Rockból leginkább Dire Straits:)

2013. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
35%
De amúgy a rock-osok nagyon tudják fikázni az elektronikus zenét.... Tapasztalatból mondom mert ha nem fikáznák mondjuk a Hardstyle-t akkor én se a rock-ot. Nem is érdekelnének....az az ő stílusuk a Hs meg az enyém!!!!
2013. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
34-es mond már meg kérlek hogy az én válaszaimban mi éretlen pls.
2013. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
A hasonlat amihez hasonlítottad a válaszom...az enyémbe nem érzek éretlenséget.
2013. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
de az csak egy hasonlat OMFG
2013. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Nincs kivel beszélni. :D
2013. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!