Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rockerek miért utalják...

A rockerek miért utalják ennyire nagyon a techno-t és a többi elektronikus zenét?

Figyelt kérdés

Mindig olvasom, hogy az elektronikus zene az nem zene és ezt rendszerint rockerek irogatjak ki fórumokra, bemutatkozó oldalakra (hotdog), itt gyakorikerdesek.hu-n is láttam, de még videóra is veszik hogy "I HATE TECHNO BUT I LOVE ROCK N ROLL" (youtube). Megmondják nekünk, hogy a techno az nem zene és hogy hallgassunk rockot, meg metalt... Na az ilyenek mögé kívánok néhány izmos gabbert... ne mondja meg senki nekem hogy mi a zene ÉS azt főleg ne hogy mit hallgassak... igen... elektronikus zenét hallgatok (hardcore techno, trance, hardstyle, happy hardcore stb... ) és imádom. oldja a feszultsegem, jó kedvem lesz tőle, bulizni imádok rá!


A hardcore techno ERŐT ad. (3 steps ahead, Dj Dano, Gizmo, Angerfist

A trance egy SZEP elektronikus zenei stílus. (már már annyira, hogy sokszor sírok is.. Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Accurface, Kai Tracid)

A happy hardcore tól megjön az eletkedvem, boldog leszek tőle ( SCOOTER, Blümchen, Marusha, Critical mass, Dune)...

Igen.. amikor ezeket hallgatom mindig fel áll a karomon a szőr annyira jók.


Amikor a haverom mutat nekem egy rock számot, akkor nem fikazom, mert az egyik legszemetebb dolog a világon az amikor más zenéjét leszoljuk.

Amikor azt mondja valaki hogy az elektronikus zene az nem zene, akkor gondoljon már a szintetizatorra. AZ NEM HANGSZER???


Szerintem a 90es évek rave korszaka miatt utalják ennyien az elektronikus ZENÉT... ugye akkor volt ez nagy dolog és sokan rockrol tértek át az elektronikus zenére. Mintahogy én is..



2012. aug. 27. 16:54
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azok, akik így írnak, azok aa rocker társadalom legalja. Normális ember, és most tök mindegy, hogy mit hallgat, elfogadja a másik ízlését. Sajno sok az olyan kis tizenéves hülyegyerek, aki azt hiszi, hogy megmondja a tutit, leszarozza az összes többi stílust, csak mert Slipknotot hallgat.

Nézd el nekik, éretlenek még.

2012. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam hogy szar,csak nem jövedelmező :D
2012. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
96%
minden zenei stílusban vannak ilyen idióták akik megmondják a másiknak hogy mit halgassanak, nem csak a rockerek között
2012. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
76%

Én rockernek tartom magam, DE gyűlölöm az olyan h*lyegyerekeket akik elkezdenek egy zenét fikázni.. Nem szeretem az elektronikussat, de nem szoktam ilyeneket csinálni.. Meg pl utálom a popot mégse keresem fel youtubeon pl az one directiont, és kezdem el fikázni.. Sőt.. Volt, hogy kiírtak egy demtotiválós poztot, hogy a one direction sz*r és én írtam oda, hogy fejezzék már be és persze én voltam a rosz.. Na meg skrillex.. Ugyan ez.. Szoval én nem tudok gondolkodni az ilyenek agyával.. De mondjuk pl ott van pár industrial stílusú zene.. Számomra az a Rock és az Elektronikus keverése.. (bár lehet ezzel h*lyeséget mondok) de ezt a műfajt imádom.. (Celldweller, Blue Stahli)

Na de mondjuk kicsit mást válaszoltam, mint amit kérdeztél, de válaszolva konkrétan a kérdésedre: mert a legtöbb ember h*lye paraszt!! És sajnos mindíg mimdenkinek vissza kell adnia amit a másik adott.. Mindha az oviban lennének..:/

2012. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 Evilkiller ***** válasza:
98%

Én rocker vagyok, az az örök kedvenc számomra, de ennek ellenére sok más jó zenét is hallgatok: hard techno, 90's dance, raga, sőt, még eminemet is!


A rock zenészeket főleg azért tisztelem, mert egy jó rock számot úgy eljátszani, hogy arra fel is figyeljenek, és ne csak valami olcsó copy legyen, nagyon nehéz! Rendkívüli tehetség, és zenei érzék kell hozzá!

Ezért van az, hogy a nagy rock legendákat még haláluk után is dicsőítik, a fiatal bandák pedig nehezen futnak be!

A különböző dj-k viszont tömegesen termelődnek!

Ne érts félre, mint fentebb írtam, én elég sokféle zenét hallgatok, és így szeretem az előadóikat is, csk ők nem annyira különlegesek, mint a rock zenészek!


Arra meg, hogy azok a rockerek miért fikázzák a másféle zenét játszókat, már fentebb válaszoltak! Akik ezt csinálják, az a rockerek legalja! Értelmes ember nem ítélkezik ilyen módon! Szerencsére kevés ilyen intoleráns rocker van, mi jobban elfogadjuk mások zenei ízlését, mint ők a miénket!

Keress rá nyugodtan, rockereket fikázó blog sokkal több van!

2012. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ma beirtam youtube keresőjébe, hogy "i hate rock". Van 1-2 videó, de ezek ilyen zenék akarnak lenni. Aztán beirtam, hogy "i hate techno" és volt találat bőven ilyen leirasokkal, hogy a techno-nak meg kell halnia. Hozzászolasok között: man techno suck ass, LONG LIVE ROCK N ROLL.

2012. aug. 28. 17:01
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

amúgy nemértem az ilyen kérdéseket

mégpedig azér nem.. előszöris nemkell általánosítani.. minden zenei műfajba vannak olyan emberek akik a másik műfaját fikázzák.. na igen és most már sejthető mit is nem értek.. mégpedig azt, hogy a rockerek miért nem kérdezgetik, hogy a elektronikus zenészek miért utálják a rockereket?.... mer simán megtehetnénk.. szóval nemértem..

én rocker vagyok.. és nem fikázom mások izlését.. mindenki halgasson azt amit akar.. elvégre is kivagyok én, hogy megmondjam ki mit halgasson?...

Szóval nem kell általánosítani... és nem kell ilyen kérdéseket kiirkálni..

2012. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
96%

Én rocker csaj vagyok. Nem szeretem az elektronikus zenét, de nem fikázom egyáltalán, mert vannak olyan barátaim, akik meg azt szeretik.. annyi az egész, hogy nem velük beszélgetek a zenékről :)


DE azt megfigyeltem, hogy a disco-sok, techno-sok sokkal agresszívebbek. Tisztelet a kivételnek!!!! De olyat én még nem láttam, hogy egy rocker odamegy egy diszkóshoz és megveri a stílusa miatt, ellenben fordítva sajnos nem egyszer! Több barátomnak is beszóltak már, hogy "büdös rocker!" Na akkor ki a rossz?! Mi maximum a zenéteket szidjuk - én mondom azt sem! - de nem bántalmazunk, alázunk meg senkit, főleg nem csak úgy idegent az utcán nyilvánosan!!

Meg nem a rockkoncerteken fordulnak elő olyan esetek, hogy emberek italába drogot raknak.... Szóval nekem ez nem tetszik a diszkós világban. De nem megyek közéjük és meg van oldva az én részemről :)


23/L

2012. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
Mert a diszkós cigányokkal azonosítják, akik meg is érdemlik az utálatot. Akik a telefonjuk hangszóróján hallgatják az utcán a zenét. Vagy a mainstream amerikai trágyával, amit mindenkinek a pofájába tolnak mostanában. Az elektronikus zene nagyon is komoly műfaj, Jean Michel Jarre, Vangelis, Kraftwerk, és még sorolhatnám. És nem igaz hogy a gép csinálja a zenét. Akkor a rock zenét meg a gitár csinálja, nem az ember? Van akkora tudás egy komoly elektronikus szám mögött, mint egy rock szám mögött. Egy elektronikus zenész nem elég ha ért a zeneszerzéshez, értenie kell a hangtechnikához, a bonyolult szoftverekhez, és hardverekhez is. Igaz, hogy mostanság ez egy nagyon alantas, művészi értékkel nem bíró stílusnak van sokszor beállítva, ami sokszor igaz is, de rengeteg tényleg tehetséges, értéket teremtő elektronikus zenész létezik.
2012. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim válasza:
100%
Ugyanúgy szeretem a rockot a rapet meg a diumdisut :D Mindegyik stílus másért jó.
2012. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!