Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni EGYEDÜL. Egy kis segítség kéne?

Figyelt kérdés

sok ismerősöm autodidakta módon tanult meg gitározni, és énis így szeretnék.

letöltöttem egy programot guitar p*o .. de nem értem:$

ha videon n mutatják h mit hogy kell ugy tudom játszani ..de ha lekell olvasni ugy nem megy:S


pl .. ugye tabon ott van a 6 húr és a számok.. pl 22 44 3 3 stb..

akkor az azt jelenti hogy azon a húron annál a bundnál kell lefogni? és ha pl ha van h 6/8?


ne nézzetek hülyének légyszives!

segítséget szeretnék.


2009. okt. 11. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, minden bizonnyal kéne.
2009. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen ahogy írtad azon a húron azon a bundnál kell lefogni.Ha 0 van az azt jelenti h üresen pengeted vagyis nem fogsz le semmit csak a húrt megpengeted. ja és a gp-be a felső húr az a gitáron az alsó .amúgy gitartanfolyam pont hu sok érdekes dolog van.
2009. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen =)
2009. okt. 11. 17:18
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Én is magamtól "tanultam meg" gitározni!Van egy könyv amit a Muszty-Dobay páros írt!Van nekik egy gitáriskola című kiadásuk,amiből viszonylag egyszerűen megértesz mindent!Ehhez a könyvhöz van 4 dalos könyv is tele TAB-okkal,amit érdemes megvenni legalább az első kettőt!A könyvet ha szépen átveszed,akkor az alapokat már tudni fogod és csak gyakorolni kell ;) Tényleg nagyon jó és nagyon "szájbarágós" :) Gyorsan és "könnyen" abból tudsz ügyeskedni :) A siker garantált!Csak ne add fel :)

SOK SIKERT!!! :)

Zoli

2009. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!:)
2009. okt. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!