Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai fiatalok miért szólják...

A mai fiatalok miért szólják le a rockzenét és a rockereket? Miért mondják, hogy ordibálnak benne?


2013. dec. 14. 11:27
1 2 3
 21/24 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%

Nem szerethet mindenki mindent. Sőt nem szerethetik az ismerőseid ugyan azt, amit te. Ezt el kell fogadni.

Én rock, metál, punk és ennek alfajain nőttem fel. És nem csak ezt hallgatom. Elismerem a tehetséges zenészeket, akik más műfajokat képviselnek. Pl: Lady Gaga (a hangja valami fenomenálisan jó), Amy Winehouse vagy akár Pink (aki szintén nagyszerű hangal lett megáldva), vagy Anna and the Barbies, amiben nem kevés rap van, de éppen ettől különleges és még sorolhatnám. Bár ezek az itt felsorolt hölgyek sem kifejezetten a rock műfaját képviselik, mégis jók. És igen a dalaik valódi mondanivalót hordoznak. És sok esetben hallgathatóbbak, mint a legtöbb nagy metál együttes.

Mást is meg kell hallgatni, mert mi rockerek is ítélkezünk nem is keveset...ami azért gáz, mert ilyenkor még nekünk áll feljebb, hogy mások mit szídják azt, amit mi szeretünk. (Pont ugyan azért.) És hagyjuk már ezt a mai fiatalok dumát...már unalmas. NEM VAGYUNK EGYFORMÁK, ahogy a zenei izlésünk sem az. És éppen ettől jó. :)

2016. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyatalan nem foglalkoznak a temaval ees csak ravagjak. Csak aa tomeggel usznak es hallgatjak a semmit mondo pop szamaikat. Utana pedig azt mondjak nincs izlesem es stilusm mert en rockot haallgatok nem herelthangu buzeransokat. Ne foglalkozz veluk, tobbsegbe vannak, es ebbe bele kell torodni>< persze vannnak jofej emberek is akik nem epp rock kedvelok ugy h azokat is vegyuk figyelembe^^ en egyebkeent eleg fiatanak szamitok (14L) es en imadom a rockot ugy h kepviselem a kivetelek tomeget ><
2016. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs ízlésük a jó zenéhez. Ezt most nem bunkóságnak szántam, mert a kishúgom és a barátaim is a popot részesítik előnyben, így nem szólom le a zenei ízlésüket. Csak az a baj, hogy a fiatalok 98%-a popzenés, ezeken a mai sz@rokon nőnek fel. Kiskoromban én is popot hallgattam, de a régi pop azért jobb volt, mint a mai. Én most nem szólom le a műfajt, én sem csak és kizárólag metalt hallgatok, nagyon szeretem a jazzt, a komolyzenét és a különleges zenéket. Igazából (a mulatóson és a country-n kívül) mindenféle zenére nyitott vagyok. Nyilván a popban és a rapben is akadnak jó számok. Én azért továbbra is sajnálom a fiatalokat, hogy élvezik a mai popzenét. De hát szívük joga, nem szólok bele.
2018. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
82%
de ti is csak mentek a tömeggel. ha elolvasnátok amit az előzőoldal végén írtam, azért mi rockerek is helyretehetnénk magunkat néha
2018. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!