Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai fiatalok miért szólják...

A mai fiatalok miért szólják le a rockzenét és a rockereket? Miért mondják, hogy ordibálnak benne?


2013. dec. 14. 11:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%

Ezek itt pont jók, de az AC/DC-nek van olyan dala, ahol kb. egy mondat a szöveg és azt kiabálják. Nagyon nem tetszik. A Queen az tök más, nagyon jó. Mondja ezt egy pop és rap szerető.

15/L

2013. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Mond már el nekem h melyik az az ACDC szám,kedves pop és rap szerető lány!
2013. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

16/F

Én már régóta vagyok a rockerek/metálosok tagja. Nagyjából születésem óta... :D Nem is értem, hogy az emberek miért hallgatnak mosógépzajt a rádióban. Annyi érzelem sincs benne, mint egy marék szárított lepkében. Én speciel ROCK/METÁL zene nélkül megszűnnék létezni D:

2014. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert felületesen ítélkeznek és tiszteletlenek ami egyébként a rockerekre is jellemző. Csak ők más műfajokat, pop, electro, hip-hop stb. szidják szóval azért belőlük sem kell szentet csinálni. Amúgy is általában a legtöbb ember elfogult a kedvenc műfajával szemben és kritizálja a többit.
2014. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

13 éves lány, aki régi és új rockot egyaránt hallgat és szeret :D

Érdekesnek tartom a véleményeket, amiket nap, mint nap kapok amiért ilyen "üvöltözést" hallgatok, meg mi a bajom a Mr. Bustaval xD Oh, és a popzene... :"D

Szerintem hagyjuk őket, gondoljanak amit akarnak ;D

2014. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert pocsék ízlésük van. Az esztétikus dolgok felismerése hiányzik belőlük.
2015. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ezeket ismerik. Néhány rock zenében (vagy néhány zenében, ami rock akar lenni) valóban ordibálnak. Nekem is túl sok már egy Rammstein vagy egy nagy hörgés, pedig rocker vagyok (glam metál, glam rock, szimfonikus rock, heavy metal, hard rock, lágyabb rock zene a 60-as évektől napjainkig: ez az ízlésem). Sokan ezeket ismerik. Hszen én sem ismerem a gépzenéket. Aki gépzenét hallgat, az mindegy énekest, és el van ájulva tőle, ő a stílus legendája, de én nem ismerem. És lehet hogy tényleg jó. (Pl. egy Kraftwerk nem rossz, akárhogy nézem is.) Vagy akiket érdekel az alternatív meg indie műfaj, úgy beszélnek egyes zenekarokról, hogy a műfaj legnagyobb királyai, én meg nem ezeket hallgatom. A mai rock közül valóban elég sok az ordítás. Na meg ma már mindent rocknak neveznek.
2016. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
És mint mondtam, én rocker vagyok, de pl. Axl Rose hangját nem bírom elviselni, mintha az agyamat smirgliznék. És elég sok rock zene kevés dologról szól. Vannak nagyon nagy szövegek is, de a "b**sszunk be és csajozzunk" semmivel sme műveltebb annál, hogy "subidubi, vamos a la playa"
2016. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó megjegyzésem.


"6/l és utálom az elektronikus "zenét", a popot és szinte minden mást!"


Az ilyen válaszokból látszik, hogy a rockerek is felületesen ítélnek. Utálod a pop zenét? Szóval Céline Dion, Michael Jackson, Whitney Houston, Adele vagy Nate Ruess, esetleg James Arthur vagy Darren Hayes, Josh Groban, James Morrison vagy Michael Bublé gondolom, tehetségtelenek...

2016. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy egyedül a rockerek szólják le saját magukat is. (Pl.: nem vagyok igazi rocker, ha nem Slayert hallgatok csak Bon Jovit - és társai.)
2016. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!