Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » VOLT: Van, aki egyedül menne?...

VOLT: Van, aki egyedül menne? Vagy baráti társasághoz csatlakozhatok? Befogadtok egy jófej pesti srácot (22)?

Figyelt kérdés
Barátaim nem jönnek, egyedül meg nem akarok.

2015. jún. 26. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én nem azért szólok be neked, mert nem értem amit írsz, hanem mert értelmetlen dolgokat írsz. "elvitted magad", "nagyba vagy", ezek értelmetlen képződmények.

amit kollégának címeztél, nevezetesen: "Téged fizetnek, hogy az észosztásért?" szintén értelmezhetetlen.

ezek után teljesen érthetetlen indokból feltételezted, hogy én jogot hallgatok. ez utóbbi sem vicces nem volt, sem szellemes, sem értelmes. olyan, mintha azt kérdezted volna: te méhésznek tanulsz?


gondolom érted már a problémát.


a jófejségtől pedig minden egyes leírt mondatoddal egyre távolabb és távolabb kerülsz.

2015. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bírlak...:D Ha mennék, én tuti örülnék ha csatlakoznál...de hát nem megyek :/ Szerintem nem lehetetlen találni egy társaságot, akivel elmehetsz, főleg ha pesti vagy :D

21/L

2015. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
idén nem mész véletlenül?:D
2016. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!