Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nightwish koncertre mikor...

Nightwish koncertre mikor érdemes odamenni ha az első sorba szeretnék kerülni?

Figyelt kérdés
A Papp László Sportarénában, december 12-én lesz. Ez az első nagy koncertem, szal nem igazán tudom hogy megy ez :D Kiemelt állóhelyre szól a jegyem, de ha van rá lehetőség ,szeretnék minél közelebb lenni a színpadhoz.

2015. nov. 28. 08:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hányra mentél oda? Futottál? Vécére el se mentél előtte? Kabátot le se raktad? Ilyesmikre gondoltam.

Én fél órával a kapunyitás után mentem, akkor utána még ott köröztem egyet, mert nem tudtam, hol kell bemennem, aztán vécére mentem, letettem a kabátot. És még így is a 10. sorban álltam, és ott meg is elégedtem, nem tolakodtam egyáltalán. Akkor jónak tűnt, így utólag már lehet, jobban kellett volna igyekeznem, de most már mindegy. :D

2015. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hányra mentél oda?

- 11 után érkeztem.

Futottál?

- Mint a nyúl. Még ki se nyitotta az összes bejárót a biztonsági, már bent voltam a táskaellenőrzős embereknél. :) Utána szélsebesen lesöpörtem az első sorig.

Vécére el se mentél előtte?

- De még reggel, a buszpályaudvaron. A titok abban rejlik, egész nap no kaja, no pia. Még szerencse hogy nem egy rekkenő nyári nap volt ez a szombati.

Kabátot le se raktad?

- Dehogynem, a korlát egyik funkciója h a kabátot (is) rá lehet tenni. :)


Amúgy aki akár délután 4-ig megérkezett a helyszínre, simán előre tudott menni a bejáratig, ennek ellenére az emberek gyönyörű libasorban álltak a nyitás előtt, semmi tolongás, semmi tumultus - még ilyet se láttam Nightwish koncerten. :)

2015. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!