Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról? Gsfanatic.com/hu/hirdetes/139352/vision-xe600-metal

Figyelt kérdés

Szerintem jó lesz, ha metál zenét szeretnék játszani.

Bár még sosem hallottam erről a márkáról, + csak 52 ezer forintom van, és úgy szeretném, hogy a gitár+erősítő+pedál de szerintem a pedál nem jönne ki :(



2017. máj. 12. 12:58
1 2 3 4
 31/34 Mojjo ***** válasza:

Ahogy Waff mondja. Annyit még hozzáteszek, hogy ráadádul amúgy sem lennének túl relevánsak a tapasztalatok, hiszen nem, hogy másik saját gitárod nem volt, de ha jól sejtem, még használni sem használtál más gitárt, így abszolút ez az első. Így nincs semmiféle összehasonlítási alapod.


Én is azt hittem, hogy a Stagg akusztikus, amin elkezdtem tanulni, egy okés gitár, egészen addig, amíg mást nem fogtam a kezembe. Na, akkor volt meglepetés :)

2017. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Stagg i400 gityóját. Tudom hogy sokan fújognak rá de nekem bevált és kényelmes az olcsóbb kategóriában és szerintem sokkal jobb mint a konkurencia mint pl a powerstate hasonló terméke.
2017. máj. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ja, és a vision minden szempontból felejtős sajnos. Most nézem hogy vicc az a gitár de komolyan. A tremoló és az ahogy kinéz... de kényelmetlen is lehet szerintem azon felül hogy a nyak is kissé pontatlan lehet.
2017. máj. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
2017. máj. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!