Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én gondolom gusztustalann...

Csak én gondolom gusztustalannak XXXTentacion rajongótáborát?

Figyelt kérdés

Előre szólok,nem akarok senkit sem provokálni,csak kíváncsi vagyok más véleményére erről.

Van pár közeli ismerősöm aki szerette a tisztelt előadót.Ezek az ismerősem 13-15 éves gyerekek.Megállás nélkül rakják ki a képeket hogy mennyire depressziósak(???) és szomorúak egy olyan ember halála miatt,akik nem ismertek személyesen,akivel nincs egy közös emlékük sem,egy olyan személy,aki a büdös életbe nem is hallott róluk befolyásolja az egész napjuk.

Nekem is halt meg kedvenc előadóm(olyan is akivel személyesen találkoztam)de nem bőgtem 0-24 és akartam eldobni az életemet.

Azért gondolom nagyon nyomoréknak a fanok részét,mert van olyan is akinek meghalt egy HOZZÁTARTÓZÓJA AKI SZERETTE ŐT de az nem rázza meg annyira mint egy 20éves srác halála.

Amit pedig videók alá írnak,csak a vérnyomásom megy fel a legtöbbjén.

Amúgy szerintem megérdemli hogy békében nyugodjon,nem ítélkezek felette mert mint ember nem ismertem.Nevetségesnek tartottam amikor jobbnak tartotta magát egy olyan embernél,akiről szobrot állítottak és 75 millió példányban adták el albumjait(2pac),de nem utáltam meg mivel elég kultúráltan nyílvánította ki véleményét.

Ti mit gondoltok?



2018. jún. 21. 23:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
Gusztustalan te vagy x ijet ne irjal vagy oda megyek es elaslak elve te csicska!
2019. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Suttyó ember volt. Én nem voltam a fanja. Kabitozott ne csodálkozzon senki,hogy meghalt
2022. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
20 éves vagyok és most is x-et hallgatok. Ismerem szinte az összes zenéjét. Még az ai-t is. Azért szinte, mert sokat még nem adtak ki, de várom. Engem annyira megérintett a halála, hogy még néha most is azt álmodom, hogy él.
2023. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!