Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves Kpopperek! Rendeltetek...

Kedves Kpopperek! Rendeltetek már Kpopmart-ról?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztaltaitok? Biztonságos onnan?

Amit olvasok angolul azt megértem, ezért fontos lenne tudni, hogy fognak-e esetleg hívni is? (Csak mert a regisztrációnál meg kell adni a telefonszámot)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. júl. 21. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyi volt az ára?
2018. júl. 21. 14:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én már két éve csak onnan rendelem az összes albumomat, nagyon megbízhatóak, emailt és képet küldenek a csomagról a feladásnál és a customer service-ük is gyors és kedves. Szerintem megéri tőlük rendelni. Hívni pedig engem két év alatt még sose hívtak. Minden kpoppos ismerősömnek őket ajánlom, akik emiatt már szintén onnan rendelnek :D
2018. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok - az ára pedig szerintem erős közepes.
2018. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ^^
2018. júl. 22. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltem egy albumot. De nem voltam megelégedve a minőségével, 16-17 kHz felett nem volt egyik zenében sem semmi hang, illetve alatta is elég rosszul szólt, mint egy gagyi MP3. Netről meg ingyen leszedtem jobb minőségben az albumot. Valószínűleg csak egyedi probléma lehetett, de mivel semmilyen fizikai sérülés nem volt a terméken, így pénzvisszafizetést sem kaptam.
2018. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már innen több albumot. Teljesen megbízható :) A szállítás drága, de árban ott van mintha más hivatalos oldalról rendelnéd, max picit drágább. Hívni szerintem max akkor hívnak ha valami gubanc van. Engem sose hívtak. emailen megkaptam hogy feladták a csomagom, képet is küldtek ^^ Szépen becsomagolva, sértetlenül érkezett meg minden, hamar is megjött. Ajándék kis kártyákat is adtak mindig.
2018. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia^^ Eddig mind a 3 albumomat tőlük rendeltem és mindegyik épségben ért hozzám. A legelső szállításnál bár volt egy pici kalamajka: elfelejtették kiküldeni az enyémet.. de írtam nekik pár hét után és nagyon gyorsan és nagyon kedvesen válaszoltak. Ennek ellenére is csak dicsérni tudom őket, hiszen többször is elnézést kértek és bár én a track number nélküli szállítást kértem ők a kellemetlenség miatt express úton küldték ki és azt hiszem 2 nappal később hozta is a futár, meg tudtam is követni neten a csomagot. Szóval tényleg roppant kedvesek és fairek voltak^^ Ami viszont még szintén szuper náluk, hogy előrendelés esetén én eddig mindig kaptam posztert vagy posztereket ajándékba. (be lehet állítani az ingyen posztert hozzá) Mindent összevetve nagyon segítőkészek és kedvesek és érdemes náluk rendelni az olcsóbb helyek közé tartozik, bár a szállítási költség sajnos tényleg magas.. Előttem is írták, hogy küldenek emailt a csomagról, ami szintén szuper, kicsit meg is leptek vele először^^ Engem mindig hívtak :"D de csak a szállítók.. cikis töri óra volt :"D Remélem tudtam segíteni^^
2018. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a szállítási költség?
2020. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!