Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meglehet tanúlni internetről...

Meglehet tanúlni internetről gitározni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Légyszi ne keverjük már Jimmy Page nevét Jimi Hendrix nevével. Köszii
2018. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mojjo ***** válasza:
@11: Jogos, mea culpa, köszi a javítást! Bár nem kevertem senkiével, csak simán keverés nélkül nem sikerült leírni.
2018. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tosin Abasinak is sikerült, egyébként meg az alapokon túl, úgyis magadtól tudsz jól tanulni. Szerintem vegyél alap technikai órákat, és utána csináld magadtól. Én tanár nélkül tanultam, de évekbe telt, mire ráéreztem a helyes technikára, de mondjuk én videókat sem néztem. De korán kezdtem, úgyhogy nem bajd hogy vakarózással töltöttem éveket.
2018. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 veterán vas ***** válasza:

No, most már csak az hiányzik, hogy valaki bedobja a "ha nagyon akarsz valamit...." kezdetű amerikai önmegvalósító álmot, és Kérdező hamarosan úgy fog pengetni, mint Carlos Santana, és Brian May együtt, plusz az imént említett két Jimmy.


(vagy nem)

2018. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó, de ha egy négernek sikerült, akkor bárkinek... Azok köztudottan hülyék.
2018. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sőt, néha még egy-egy nő is..:/ nem tudom mi lesz a következő, jó hogy nem már szavazati jogot kapnak
2018. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!