Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a folyamata a gitár tanulas...

Diavolino44 kérdése:

Mi a folyamata a gitár tanulasnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, úgy döntöttem szeretnek megtanulni hobbi szinten gitározni. Napi kb 1 órát szánnek ra.

A gond ott van, hogy szeretek mindent logikusan tanulni. Csinálni egy tervet, amit követve tudom, hogy x idő múlva azt követve egész jól fogok tudni jatszani.

A másik gond, hogy lehet nem jó cikkeket néztem, de nem találtam olyat, ami bemutatja, hogy hogyan kellene csinálni.

Nulla zenei tudásom van, s erzekem is minimális.

Addig értem, hogy a zene akkordokbol epul fel, s azoknak a legfogasait mutatják be a hogyan tanuljunk videók. De hogyan tovább?

Gyakoroljam az akkordok lefogasat minden nap? Vagy vannak ilyen pár akkordos számok amiket app-ok segítségével lehet játszania?

Borzasztó amatőr-kérdés aki már egy ideje játszik tudom, de halvány lila gozom sincs.

Köszönöm


2019. márc. 10. 15:18
1 2
 11/14 Mojjo ***** válasza:
@10: Ez egy jó terv, a személyes próba nagyon fontos :)
2019. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kipróbálás nélkül szerintem semmi képpen se vegyél hangszert. Gyakorlatilag ugyan az a gyártó ugyan az a modelljen belüli termékek között is rengeteg különbség van. Meg lehet hogy az tezstekben nagyon dicsérik a hangszert, ne neked éppen nem kényelmes, nem tetszik nem esik kézre stb... Remélem tudtam segíteni😊
2019. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok :-D

Ha bal kezes vagy mindenképp balkezesen használd a gitárod és ne erőltesd át magad jobbkezesnek. Még az is okésabb ha áthúrozol egy jobbos gitárt balnak mint Hendrix koma tette.

2019. márc. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is "balkezes" vagyok, de jobbkezes gitáron tanultam meg játszani. Nem volt belőle semmi hátrányom. Azt éreztem kényelmesnek.
2019. márc. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!