Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolás lányok: volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás lányok: volt olyan, hogy egy fiú osztálytársatok látványosan meghízott? Nagyon lecsökkent az esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Mondjuk volt olyan, hogy visszajöttetek nyári szünetről és láttátok hogy a srácnak pocakja nőtt a nyáron? Nagyon kiábrándító?


17/F



2019. aug. 1. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha előtte jól nézett ki, igen, ha nem, nem.

De ez tényleg csak ízlés kérdése, nekem nem jönnek be az elhízott emberek, tuti van, akinek viszont igen.

Mert akàrki akàrmit mond, szàmít a külső (+normàl testsúlyú ember általàban egészségesebb is)

2019. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiről mennyire híztál?

Amúgy szerintem nem gáz bárkivel előfordul

2019. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pocakot eresztett az nem gáz szerintem :D egy nyár alatt nem lehet annyit hízni hogy azután nekem kevésbé tetszen az, akinek előtte is volt esélye :D
2019. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: és ha több mint 10 kilót hízott???
2019. aug. 1. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Osztálytárs a lányok 90%-nál úgyis tabu. Ha 1 kiszemelt lány miatt kérdezed inkább nála kéne megérdeklődni,vagy a barátnőinél,hogy mi az esete.
2019. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem érdekel mert csak egy srac kell aki messze nem osztálytárs amúgy is abból csak a baj lenne stb.

Tehát magamban megjegyezném de közömbös maradna

2019. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem osztálytárs, de évfolyamtárs volt. Ilyen tipik helyes népszerű srác. Tavalyi nyári szünet alatt tök sokat hízott viszont. Egy darabig ő volt a téma a suliban. Mondjuk szerintem nem volt vészes egyáltalán. Én utána is cukinak gondoltam. Szerintem jól állt neki h kicsit testesebb volt.

Szal nem volt kiábrándító :D Sőt még kicsit jobban is érdekelt, így hogy nem legyeskedett körülötte annyi csaj :D

2019. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, osztom #7 véleményét :) cuki lenne még +10 kilóval is, az aki bejön :)
2019. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
aha
2019. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!