Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Örülnétek, ha a barátotok a 2. évfordulóra egy dalt ajándékozna nektek? Olyat amit ő írt, ő találta ki, és ő rakta össze. (itt most a hangszeri részére gondolok. Gitár, dob stb..) És ő is énekelte fel.

2019. aug. 6. 00:04
 1/8 anonim válasza:
86%

Ennek bárki örülne :D


A legjobb dolog valami olyat ami a másiknak amit te készítettel és büszke is vagy rá, mert ezt ő is érdekli, és veled együtt lesz büszke. Hidd el nagy sikered lesz vele

2019. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Csak ha norvég black metal. Ezt most veheted poénnak, de nem volt az. :DD
2019. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülne neki!Ha adhatok egy tippet,vedd fel videóra,és ha majd idősebbek lesztek,és visszanézitek örülni fogsz h felvetted!!😊
2019. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet 3-as! Ez jö ötlet!


2-es a metállal nem is lenne baj, csak a leányzó nem metálos. :D

2019. aug. 6. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh én nagyon örülnék neki!😍

Szerintem ő is nagyon fog, ha egy kicsit is romantikus

2019. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én egyáltalán nem örülnék neki. Mi van hogyha nem tetszik, vagy a srác nem tud énekelni? Tök kínos lenne...
2019. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ötlet, csak figyelj a helyre, ahol előadod. Szóval zárt baráti társaságba inkább-
2019. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét barátom mindig énekelt nekem. Nem volt jó hangjuk, de annyira élvezték.


Egyszer egy fiú szerenádozott nekem. Nem volt jó hangja, a zenét nem is ismertem, de nagyon édes volt. Ép suliba mentem. És voltak az utcán jó páran, a két nővérem is ott volt és egy csomó barátom. :D

2019. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!