Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti örülnétek ennek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés
A barátom most lesz 16 éves, arra gondoltam, hogy veszek neki egy pólót, egy közös képet egy keretbe és egy aranyos macis szerelmes plüsst. Ti örülnétek?😬😁

2019. máj. 26. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
nem mer csak plusz holmi amit ki kell dobni
2019. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért kéne kidobni? :D
2019. máj. 26. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor szakítás lesz
2019. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szerelmes plüss már túlzás lenne, viszont a te barátodat nem ismerem, de lehet hogy ő örülne neki. Vagy ami még jó ötlet: egy közös póló, a kép meg elviszed mondjuk moziba.


Ne is hallgass az előtted lévőre, volt már olyan pár akik egy egész életét élték le együtt, és lesznek is olyanok.

2019. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. máj. 26. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Képnek örülnék, de semmi nagy durranás..
2019. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sry de nope. Én is 16 vagyok ugyhogy bár nem ismerem a barátod de azért megprobálom megválaszolni...

-Poló, kép nagy no. Polóval talán ha még szépet, jó méretet, vagy olyat ami tetszik neki akkor is nos 'csak' el poló. Legtöbbünknél a polók annyi jelentőséggel bírnak hogy kb azt vesszük fel ami 'legfölül' vagy kéznél van. Képeket nemtom jól megmagyarázni egyszereűen én nem szeretem a őket.

-Maci viszont jó ötlet. Kép valahogy bennem nem ébreszt emlékeket de mondjuk egy tárgy (lásd maci) amit mellesleg egy jó napon, jó embertől stb kaptam az egyből.

Azaz mit akarok ezzel poló kép helyett vidd el valahova (ami lehetőleg NEM mozi mivel az elég személytelen.) És a nap végen oda nyomod mackót valami aranyos szöveggel. Nah ez igy szerintem lenne. Szóval hadd összegezzem: élmény az a fontos nem a tárgy.

2019. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!