Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szeretné a szexet de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné a szexet de én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta ismerjük egymást, nagyon szeretem és több mint egy éve együtt vagyunk de én úgy érzem higy még nem állok készen. Mit csináljak hogy ne bántsam meg? Vagy csak hadjam hogy meg történjen és ő érezze jól magát? Azt se szeretném hogy csak át menjen rajtam mindig amikor ő úgy szeretné. Tudtok valamit javasolni?

#szex #év #ő szeretné
2019. aug. 14. 00:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha csak bátorság kérdése, azon is tud segíteni pszichológus.

Érdemes lenne beszélgetni erről eggyel - akár az interneten.

Vannak néhányan, akinek lehetne írni.


Másrészt: volt már olyan vágyad, amikor vele voltál, hogy ezt szeretnéd?

Erős vágyad?

Mert akkor talán engedni kellene. Nem kell azzal foglalkozni, hogy elsőre jó lesz-e, mert majd később beletanultok.


Ha viszont sose volt erős vágyad, az lehet hormonprobléma.

2019. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány fél az elsőnél.

Sajnos ez a keresztény kultúránk egy igen durva vonása... még akkor is, ha te már nem vagy hívő.

Pszichológus tud segíteni.

Mielőbb!

Ha szeretnél egy normális életet.

Hidd el: a fejed fogod verni a falba utána, hogy miért nem mentél el már 11 hónapja!

2019. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Őszinte leszek. Hagyd. Szerintem a srác meg érdemelné. Most te hiába nem akarod hogyha magad mellett akarod tartani a srácot. Csak szorítsd össze a fogad és a szemed és hagyd hogy át menjen rajtad. Annyiszor amennyiszer akar. Így magad mellett tudod tartani.
2019. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!