Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a kollégan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a kolléganőm 17 éves tini lánya abbahagyja velem a gyerekes flörtöléseit végre?

Figyelt kérdés

Nyári munkára a kolléganőm beszervezte a lányát oda ahol mi is dolgozunk.


Ahogy oda került elkezdett flörtölni velem felvett Facebookra messengerre állandóan küldözgeti szív és puszi emojikat.


Mikor megtudta,hogy 4 év után szakítottam a barátnőmmel még rosszabb lett,folyton ölelget,hozzám ér,simogat,pont akkor hajolgat munka közben mikor ott vagyok szóval kacérkodik velem.


32 éves vagyok most szakítottam a barátnőmmel 4 év után és ez lelkileg sokat kivett belőlem.Megmondom őszintén fárasztó engem ez a gyerekes viselkedés.


Már írtam neki és mondtam is élő szóban is,hogy ezt legyen szíves hagyja abba,akkor úgy tűnt mintha megértené,de néhány nap után folytatódott minden előről.


Fodrásznak tanul így elkezdte mondogatni,hogy levágja a hajamat gyakorlásképpen,anyja is jó ötletnek tartotta így át kellett mennem hozzájuk,miközben vágta a hajamat a melleit a fejemhez nyomta.


Lakásomat is újítom mindig mondja hogy csak hívjam és szívesen segít benne.


Szóval,hogy értessem meg vele ezek után,hogy fejezze végre be? Vagy szóljak az anyjának?



2019. aug. 28. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj képernyőfotót a beszélgetéseitekről és mutasd meg az anyjának mert ha a kis csaj meg is vádol valamivel van rá bizonyítékod hogy te nem akarsz tőle semmit és hogy ez pont fordítva van.

Vagy hazudd be neki hogy össze jöttél valakivel és akkor lehet kicsit leszáll rólad.

2019. szept. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kargor ***** válasza:

Szerintem is szólj az anyjának.

Nem tud zaklatással vádolni, hisz van írásos bizonyítékodrá!

A többi válaszoló(kivételekkel), pedig gondolkozzon el magán. Ebben a hülye világban sok minden el fogadott már, de szerencsére lehet találni értelmes embereket is.

2019. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!