Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van egy lány akivel mindig veszekszek és csak haverként tekintünk egymásra de én nem meg szeretem és ezt nem akarja elfogadni csak magával törödik?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja mindig veszekszünk néha elég csúnyán főleg egymás gondján és nem egyezünk. Kb. 7 osztályos korom óta ismerem és kb két éve beleszerettem és szerintem azt hiszi h őt kihasználnám pedig én tényleg szeretem nem úgy mint azok akikkel szokott lenni és az a szomorú hogy tudja hogy kihasználják és mégis olyanokkal foglalkozik. Kamu face.t is létrehozott h visszavágjon. Ezek miatt is csúnyán összevesztem vele mert kiosztottam hogy ha partnerstilust változtatna akkor lehet sikeresebb lenne. Mindig mocskos disznókat akar és ráadasul csunyának is tartsa magát pedig egyáltalán nem az. Tegyük hozza azért túlzásba viszem én is a dolgokat a szavaimmal nem tudom visszafogni magam. Utóbbi időben azzal vesztem össze vele hogy irta nekem csoport vezető akar lenni es ahoz oktatás kell es mondtam h akkor legyen mi tartja vissza es elkezdte irni flegmázok. Amikor nem nevezhető annak. De nyilvan én se vagyok ártatlan meg van egy osztyálytársam és hulyeskedésből kigunyolta es elmondtam neki ő meg engem szidott le mert elmondtam és még őt védte amikor en csak jot szeretnek ha hagyna ma is azt mondta az osztalytársam h rendes lany csak parasztos a beszéde. Az a baj velem tulsagosan konnyen kimondom a véleményem. Es szerintem azert is lenéz mert 7 eves korom ota az állam nevel. Meg emiatt is kicsit visszahuzodo csendes nem vagány tipus vagyok meg hat a hajamrol nem is beszélve nekem nagyon rossz életem van gyermek korom se volt valami élményben gazdag 14 éves korom ota. 2 nevelő szülők miatt. ANnyira szeretnék már normális lányt és boldog nyugalmas életet de mindenki lenéz közben meg nem is ismerik az èletem miken mentem át ütöttek vertek a nevelők. Én ebben a lányban látom a különlegest akivel leélnem az életem. És a magán eletem miatt is hamar kimondom a véleményem ès nem tetszik neki meg ha igaz is en ezt már nem birom dühömet bánatomat filmekbe töltöm föleg akcio de ugyanakkor depresszios banatos szerelmes zeneket hallgatok
2017. febr. 3. 19:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni hogy én 14 evesen mar a kes alá fekudtem egyszer egy komoly mutet miatt es megint egy hasonlo mutetem lessz valószinü es nagyon stresszes vagyok tartok töle olyankor szivem is faj
2017. febr. 3. 19:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire lesz nehéz megérteni amit írok, de okos 14 évesnek tűnsz, tekintve, hogy össze tudtál rakni egy ilyen szöveget, ami amúgy eléggé logikusan lett felépítve kisebb nagyobb botlásokkal:D


Először is, ne sajnáltasd magad a múltad miatt, sose használd arra amit rossz volt neked, hogy megsajnáljanak, és ezért adják meg neked azt, amire vágysz, mert akkor nem fogják őszintén adni. És hidd el ez nekik nagyon rossz érzés, továbbá neked is az lesz.


Az hogy valakibe te beleszeretsz, és ő nem érez ugyanígy irántad nem jelenti azt, hogy önző, és cask magával törődik. Az aki ezt így kijelenti másra,hogy csak magával törődik, arra vágyik, hogy az illető vele törődjön, mintsem magával. Nem jó így ráerőltetned magad a lányra. Hagyj neki szabad levegőt. Sőt így még inkább te lennél az aki csak magával törődik, mert nem tudod elfogadni a lány döntését, érzéseit, stb, és azt akarod hogy úgy viselkedjen ahogyan te akarod. Nem azt mondom, jó az ha valaki kap baráti tanácsokat, de az nem jó ha irányítani akarsz valakit, azt akarod, hogy olyan legyen amilyennek te akarod.

2017. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már nem 14 vagyok, de van igazad amit mondassz.
2017. febr. 4. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!