Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak neki, hogy összejöj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak neki, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon bírjuk egymást, ma megöleltem és szeretnék vele összejönni. Írjam meg neki, hogy "szeretnél velem összejönni"? vagy mi?
2019. szept. 6. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van vér a pucádban, akkor inkább személyesen mész oda hozzá. Sokkal komolyabban fog venni.
2019. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oké, hogy élőben komolyabb, de én nem merek oda menni suli időben, mikor ott van a barátnőivel amikor meg nem akkor se:(

Ha meg írásban nemet mond akkor nem fogok annyira égni nem? Egyébként azt is mondta már, hogy bejövök neki.

2019. szept. 6. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mitől félsz? Szedd össze magad, most kell "férfinak" lenned, nem a gép előtt.
2019. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Okés, de nem találkozok vele csak jövő pénteken. Én meg már kb. 1 hónapja meg akarom kédezni
2019. szept. 6. 18:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval, ha megkérdezem tőle ÍRÁSBAN akkor szerintetek nem lesz baj?
2019. szept. 6. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejöttök egymásnak, jövő pénteken is be fogtok, ne légy türelmetlen :D
2019. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 jol mondja, szerintem is varj jovo pentekig. Majd ird le hogy sikerult :D
2019. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy várok-e péntekig :D de majd megírom hogy sikerült
2019. szept. 6. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj veletek kamaszokkal, semmi jóra nem tudtok várni, nektek minden azonnal kell, és csodálkoztok, ha elszúrjátok.
2019. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj péntekig,oszt' amikor eljön az alkalmas pillanat,férfiasan szerelmet vallasz. Az igazi férfiak élőben,személyesen vallnak szerelmet,nem a gép elött.
2019. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!