Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az lányok, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az lányok, hogy a rendes srácokkal játszottok, a bunkóknak adtok esélyt és csodálkoztok ha megbántanak? Miért nincs annyi esélye egy normális srácnak a mai lányoknál?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szuper srác, nem vagyok önbizalommal teli, nem vagyok macsó se gazdag, visszahúzódó vagyok kisajátító, féltékeny is. De szeretni és hűségesnek lenni tudok. Mégis eddigi 2 rövid "kapcsolatomba" ki voltam használva. A lányoknak a pénz kell, a dugás, a like meg a követés a hülye instán, elfogadó lányból eleve kevés van, mutogatják magukat, ha valaki pedig fordít a körön és őket használja ki, akkor sírnak hogy mekkora férgek a fiúk.. Igaz hogy kevés lánnyal tudok beszélni itt a neten, sőt mostanába egyel sem sajnos.. De akivel sikerült arról mind kiderült hogy vagy csak szexet akar, vagy amúgy van már barátja és úgy ismerkedik ,vagy csak szórakozik, vagy egyáltalán ne fogad el engem... Sajnos ilyen a mai világ, ha nem vagy fent a nagyképű barmok közt akkor esélyed sincs.. nagyon jól esik amikor kiderül hogy mégsem fogadnak el, vagy szó nélkül egyik napról a másikra már magányosan egyedül találom magam megint..

18F

2019. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Miért van az, fiúk, hogy a rendes csajokkal játszotok, a ribiknek adtok esélyt és csodálkoztok, ha megbántanak?"

Látod, így is fel lehet tenni a kérdést...


Vádolják a nőket, amiért a gazdag, rámenős, slusszkulcspörgető bunkókra repülnek rá. Na és ti jobbak vagytok? Nektek meg szupermodellek kellenek, lehetőleg minél üresebb fejjel. Ja, ezt igazsagtalan megállapításnak gondolod? Akkor a nőkről se állíts hasonlót.


Szerintem mindkét nemnek megvannak a maga tipikus hibái, nehogy már csak az egyiket tegyük felelőssé MINDENÉRT. A környezetemben elég sok boldog párt látok. Na vajon nekik hogy sikerült? Úgy, hogy mind a férfi, mind a nő normális... Ennyi. Ostobaság mindent a nőkre vagy mindent a férfiakra kenni.

2019. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kérlek ne általánosíts. Ettől függetlenül nekem is hasonló álláspontom van mint neked. Valóban van a lányok között egy réteg ,akik elso sorban sajnos az elég bunkó ,nagyképű palik utan érdeklodnek és vonzódnak hozzájuk ,akik csak kihasználják őket. Ugyanakkor nem szabad elmenni amellett sem,hogy van a maradek 20% ,akiket a "normális" fiuk érdekelnek. Szeretném leszögezni ,hogy ezeket a százalékokat a saját és mások tapasztalatai alapján raktam össze.


Egyébként a barátaim szerint és más emberek szerint is viszonylag jól nézek ki és jóképű vagyok. Emellett foglalkozom is elég rendesen a megjelenésemmel. Viszont ezzel párhuzamosan egy elég kedves és udvarias 21 éves fiú vagyok. Nos, gondolom már leesett ,de nekem még sosem volt senkim a parametereim ellenére sem csak azért mert nem vagyok egy tajparaszt csávó és az a 20% meg nem az én környezetemben található érdemben .


Én azt tanácsolom ,hogy akinek fontos a gerince ,az ne alkudjon meg a "sötét oldallal" ,azért ,hogy a másik 80% bol tudjon válogatni.

2019. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 ez nagyon érthetetlen össze-visszaság :/
2019. szept. 25. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!