Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek idén nagyon megtetszett egy srác akivel egy suliba járunk. Ezzel nem is lenne alapvetően probléma de az viszont már nekem egy kicsit furcsa, hogy a lány már az órarendjeiket is összehasonlította, hogy hol tudnak összefutni, meg, hogy bizonyos napokon mikor kellenne elmennie kajálni, hogy nagy eséllyel a srác is ott legyen. Ez csak nekem furcsa egy kicsit vagy tényleg nem teljesen normális dolog ?
2019. szept. 30. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hogy ilyeneket csinál egy lány, ha nagyon tetszik neki egy fiú. :))
2019. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális.Ennél sokkal durvább esetek is lehetnek teljesen normálisak ha valakinek tetszik valaki.
2019. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,normális.
2019. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem cuki, inkább azért nem normális nekem mert értem sose fog senki hasonlót tenni :'( Ez inkább aranyos mint normálatlan, tipikus korunkbeliek akik félvállról vesztek egy kapcsolatot és csak a külsőre stb re mentem nem a szeretetre és kedvességre ezt nem fogjátok megérteni. Igazi cuki lány, irigykedek.

18f

2019. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!