Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudja hogy tetszik nekem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja hogy tetszik nekem, vagy én fújom fel nagyot a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval, tetszik egy srác az évfolyamomból már egy ideje és kicsit félek hogy tudja mert bármikor meglát rám néz és aztán meg el. De úgy azt is észrevettem hogy szünetekben ha lát akkor rám néz, és a haverjai is nem furán de mondjuk érdekesen néznek rám (ha értitek mire gondolok :D) és igen tudom hogy az emberek megnézik egymást de ez más..

2019. okt. 11. 02:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10 Elég félre érthetően írtam hogy "beszéltünk" ezért bocsánat.. szóval csak egy pár szót és az sem egy teljes beszélgetés volt csak egy párszavas szó váltás.

(Elég rosszul tudok magyarázni,meg kicsit bonyolult is 😅)

2019. okt. 11. 19:52
 12/12 anonim ***** válasza:
#11: A lényeg ugyanaz.
2019. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!