Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el hogy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

4 év után derült égből villámcsapás szakított velem a barátnőm... Utólag kiderült, hogy már vagy egy hónapja nem érezte jónak a kapcsolatunkat és építgette magában a szakítás gondolatát, de nem merte felhozni, mert “nem volt biztos benne hogy mit érez” ... Ez a hirtelen szakítás engem teljesen kikészített, egy hétig aludni alig tudtam, folyamatosan sírtam, alig fogtam fel hogy ez most tényleg megtörtént. Őt viszont semennyire (!) nem viselte meg a dolog... Sajnos naponta látom, egy szakon vagyunk egyetemen, közös óráink vannak, a baráti köreink is elég nagy átfedésben vannak... Annak a látványa és érzése, hogy mikor együtt vagyunk én konkrétan kijárok a wcre sírni miatta, ő viszont mintha semmi nem történt volna ugyanúgy röhigcsél a barátaival, boldog, energikus, produktív, egyszerűen pokoli... Szakítás után egy héttel megkérdeztem tőle, hogy létezik-e még olyan forgatókönyv, hogy újra összejönnénk, teljesen közönyösen vágta rá, hogy “nincs”.

Minden egyes éjjel olyanokat álmodok, hogy az orrom előtt szexel más csávókkal, és közben kárörvendően nézi ahogy szenvedek emiatt, vagy hasonlókat...

Hogy tudnék megbékélni ezzel az egésszel? Hogy tudom magam túltenni az ilyen álmokon/gondolatokon?



2019. okt. 27. 09:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :)
2019. okt. 29. 06:20
 12/12 anonim válasza:
Szia, nos velem hasonló történt, csak az én esetemben egy alig több mint egyéves kapcsolatról van szó, és én vagyok a nő.. mi augusztusban szakítottunk, de még szeptemberben, a suliban is a szüneteket a wc-n töltöttem bőgve, amint haza értem összerogytam és órákig sírtam, emellett persze a tanulmányi eredményeim is romlottak.. szóval ismerem ezt az érzést. Mindeközben az exem már össze is jött a szomszéd csajjal, akit biztos vagyok benne hogy a kapcsolatunk alatt is fűzögetett akkor amikor már mozgott a léc a kapcsolatunk alatt, ugyanis a szakítás előtt néhány héttel, amikor először szóba került a szakítás gondolata, a nyílt utcán bőgött a barátom hogy ne hagyjam el, én vagyok a mindene, nőt ennyire nem szeretett stb.. majd 4 héttel később kirakott mint macskát szärni, és a legkevésbé se viselte meg a dolog, hiszen addigra bebiztosította magát az új csajjal.. na szóval nekem ennek tudatában kell(ett) összeszednem és felépítenem magam, ami még folyamatban van, de jól haladok. Az idő nagyon sokat segít, illetve elkezdtem csoportos edzésre járni, és nagyon sokat segít ha van kivel megbeszélned a problémáidat. Kitartás, idővel könnyebb lesz!
2019. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!