Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen béna vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen béna vagyok? Sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már egy ideje udvarolok a szomszéd lánynak. velem egykorú. Már elhívtam kajálni, voltunk a római parton kettesben stb. Még csak puszit adott, szóval semmi extra. Azt éreztem hogy megvan köztünk a szimpátia, bár lehet neki lassú volt a tempó, ő ilyen igazi belevaló talpraesett lány. Sajnos tegnap minden álmom szerte foszlott mert mikor hazaértem suliból 3 körül hallottam hogy valamelyik szomszéd szexel. Hangosak voltak eléggé, főleg a lány hangját hallottam. 15 perc után abbamaradt én pedig kimentem a nyitott gangra cigizni. a 2. cigi után nyílt az ajtó a szomszéd lány lakásánál és kijött 2 srác, 20 év körüliek. az ajtóban pedig ott állt ő:(

Egy ilyen után totál felejtős a csaj ugye?


2019. nov. 20. 09:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hahaha, nagyon röhögök!
2019. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!