Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működni fog? (Távkapcsolat)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működni fog? (Távkapcsolat)

Figyelt kérdés

A barátom ki fog menni cserediáknak egy évre Franciaországba és csak kb félévkor tudnám meglátogatni, és akkor is csak pár napig lehetnék kint. Ő haza nem jöhet amíg le nem telik az egy év úgyhogy sajnos csak egyszer fogom látni..

Mindketten 16 évesek vagyunk jelenleg 2 hónapos a kapcsolat



2019. nov. 24. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerinted?😕

Neked kéne tudni, érezni. Nade, ha engem kérdezel, inkább váljatok el most barátsággal, mint később féltékenykedéstől anyázva. 2 hónapos kapcsolatnál még nincs olyan nagy kötődés, hogy kibírjatok 1 évet külön. Hiába beszélnétek napi szinten, esélytelen. Ha belegondolsz, neki ott lesz az otthona, élete, arra fog koncentrálni ami körülötte történik. Sajnálom.

2019. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előzővel.

Bár ez személyes, de ha már másik városban tanulna, és csak hetente tudnánk találkozni, nekem az is kevés és rossz lenne.

2019. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
haverom 3,5 évig volt együtt b nőével úgy hogy angliába is élt kb veled egy idősen, nekem 300km re volt barátnőm, a közelembe mást nem ismerek akik 1 évet is kihúztak volna xd
2019. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mikor megy ki? Szept.?
2019. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
mint a katonák :D kimennek 10 hónapra nyaralni ciprusra, és mind azt hiszi hogy a nő nem baszélget a postással xĐ
2019. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
5. en ezt megoldottam mivel az anyja volt a postás a csajnak :O
2019. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 igen szeptemberben megy ki és addigra már majdnem egy éves lenne a kapcsolat azért kérdeztem. 2 hónaposnál egyertelmű hogy nem bírná ki a kapcsolat de így talán
2019. nov. 25. 00:18
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 5.!

Hogy te mekkora paraszt vagy! Mit altalanositasz itt, semmi koze nem volt a kerdeshez, haszontalan "valaszt" adtal, bar meg se szolaltal volna.

Udv, egy olyan lany, aki husegesen(!) varja haza Ciprusrol a katonajat😉

Kedves kerdezo!

Mindent ki lehet birni, ha mindketten szeretnetek es ne foglalkozz ilyen negativ emberekkel! Az elejen engem is el tudtak bizonytalanitani, de szerencsere nem hallgattam rajuk es 16 honapja BOLDOG parkapcsolatban elek, ebbol 9 honap az a bizonyos katonasag, a tobbin viszont itt van, a szomszedos országban. Sok sikert nektek!😊

2019. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az még piszok messze van. HA addig minden simán megy, akkor nem csak ki lehet, de ki is kell bírni ennyit.
2019. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
29%
Jó lesz az hidd el😉! Simán megoldjátok!
2019. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!