Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki felé már több mint 3 éve táplálok érzelmeket. (Osztálytársak vagyunk) Két hónapja szakítottak a barátnőjével és azóta elég sokat lógunk együtt suliba meg suli után is és úgy néz ki hogy alakulgat valami. Többen mondták már, hogy nagyon passzolunk és cukik lennénk együtt, meg hogy látják hogy a fiú érez irántam valamit. (Senki se tudja hogy nekem bejön) Én nagyon szeretném hogy több legyen köztünk, viszont van egy kis bukkanó, mert a legjobb barátnőm kavart vele és neki biztos rosszul esne ha összejönnénk + a baráti társaságomból többen nagyon nem kedvelik. És tanácstalan vagyok, mert úgy érzem nekem ez a fiú lenne az igazi és nagyon megtaláltam magamat benne. De ha összejönnénk akkor meg lehet a legjobb barátnőmmel a barátságunkat tenném tönkre és a barátaim sem kedvelik ugye ezt a fiút. Úgy érzem mintha választanom kéne a szerelem és a barátaim között.

18/L



2019. dec. 13. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőddel megbeszéled a dolgot, elmondod neki őszintén, hogy tetszik a fiú és többet is akarnál tőle. Ha kicsit is normális, szabad utat enged. Az meg, hogy a barátaid nem kedvelik...nem igazi barát az, aki nem támogat mindenben.
2019. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1# Egyetértek!

Megismered randin, aztán meg tudod milyen, nem kötelező összejönni vele...

2019. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!